Kdo je to?
Kdo je to, byl Plátce DPH? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Plátce DPH? Lidé, podnikání

Kdo je to Plátce DPH?

Jaký je význam slova Plátce DPH? Co to znamená?

Plátce DPH (daně z přidané hodnoty) je podnikatel, který buď přesáhne roční obrat 1 milion korun, nebo poskytuje služby do jiného členského státu EU, případně si pořídí zboží z jiného členského státu v hodnotě nad 326 000 Kč, a pak se stává plátcem DPH povinně. Může se jím stát i dobrovolně. DPH si lze za dodržení určitých podmínek odečíst z ceny zboží a služeb.Kdo je to, byl Plátce DPH? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Plátce DPH? Lidé, podnikání

Líbí se vám definice kdo je to Plátce DPH? Pak se podělte s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Pohádka? Znáte pojem Jazylka? Vzpomněli byste si na význam slova Čtvrtkmen? Pamatujete si definici pojmu Plast?

Klíčová slova: popis, synonymum, co je to Plátce DPH?, etymologie, význam pojmu, termín, co znamená, pojem, význam slova, formulace, popis, přesný význam, Plátce DPH, původ slova, heslo

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Plátce DPH

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Plátce DPH? Kdo to byl Plátce DPH? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Plátce DPH? Definice pojmu Plátce DPH je v kategorii podnikání. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Plátce DPH v jiné sekci než podnikání.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.