Kdo je to?
Kdo je to, byl Plátce DPH? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Plátce DPH? Lidé, podnikání

Kdo je to Plátce DPH?

Jaký je význam slova Plátce DPH? Co to znamená?

Plátce DPH (daně z přidané hodnoty) je podnikatel, který buď přesáhne roční obrat 1 milion korun, nebo poskytuje služby do jiného členského státu EU, případně si pořídí zboží z jiného členského státu v hodnotě nad 326 000 Kč, a pak se stává plátcem DPH povinně. Může se jím stát i dobrovolně. DPH si lze za dodržení určitých podmínek odečíst z ceny zboží a služeb.Kdo je to, byl Plátce DPH? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Plátce DPH? Lidé, podnikání

Budeme rádi, pokud budete definici slova Plátce DPH sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Pohádka? Znáte pojem Jazylka? Vzpomněli byste si na význam slova Čtvrtkmen? Pamatujete si definici pojmu Plast?

Klíčová slova: formulace, pojem, heslo, informace, wiki, popis, přesný výraz, Plátce DPH, synonymum, původ slova, co znamená, kdo je Plátce DPH?, etymologie, přesný význam, slovo

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Plátce DPH, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Plátce DPH? Kdo to byl Plátce DPH? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Plátce DPH? Definice pojmu Plátce DPH se nachází v sekci podnikání. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz řekněme například v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Plátce DPH i v jiné kategorii než v podnikání.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.