Kdo je to?
Kdo je to Vica Kerekés? Životopis Vica Kerekés, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Vica Kerekés?

Kdo je to Vica Kerekés? Stručný životopis

Vica Kerekés, původně Eva Kerekesová, je slovenská a nyní maďarská herečka. Pochází z maďarsko – slovenské rodiny, Za prací se vydala do Budapešti, kde nyní žije. Vica Kerekés je její umělecké jméno. Vystupuje ve filmech, seriálech i TV filmech, kterých natočila necelou třicítku.
Hraje i v českých filmech, známé jsou její role v komedii Nestyda, Muži v naději, 7 dní hříchu nebo Křídla Vánoc.Kdo je to Vica Kerekés? Životopis Vica Kerekés, lidé, osobnosti z herectví

Líbí se stručný životopis s osobou Vica Kerekés? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Vica Kerekés

Datum narození: 28. března 1981
Místo narození: Fiľakovo

Vzpomněli byste si na význam slova MDF deska? Víte, co je to Kauce? Znáte pojem Moratorium? Pamatujete si definici pojmu PPL?

Klíčová slova: kdo je Vica Kerekés?, význam, etymologie, vysvětlení, popis, přesný výraz, pojem, původ slova, co je to Vica Kerekés?, přesný význam, kdo to je, definice, význam pojmu, termín, slovo

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Vica Kerekés

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Vica Kerekés? Kdo to byl Vica Kerekés? Kdy se narodil Vica Kerekés? Kde se narodil Vica Kerekés? Vica Kerekés je v kategorii herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Vica Kerekés řekněme v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vica Kerekés i v jiné kategorii než je herectví.