Kdo je to?
Kdo je to Josef Melen? Životopis Josef Melen, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Josef Melen?

Kdo je to Josef Melen? Stručný životopis

Josef Melen je hudebník, zpěvák, moderátor a také producent. Uměleckou kariéru začínal jako dětská hvězda. Proslavil se především hitem Ne, pětku ne, zpíval i v několika muzikálech. Moderování v rozhlase začínal pod pseudonymem, po několika dlouhodobých spolupracích zakotvil v Českém rozhlase Dvojka v pořadu Polední hrátky.
Josef Melen spolupracuje i na zahraničních projektech a moderuje bojové sporty, pro které také píše znělky.Kdo je to Josef Melen? Životopis Josef Melen, lidé, osobnosti z hudba

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Josef Melen sdílet s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Josef Melen

Národnost: česká
Datum narození: 27. prosince 1973
Místo narození: Litoměřice

Vzpomněli byste si na význam slova Subsidiarita? Pamatujete si definici pojmu Impresionismus? Znáte pojem Lordóza? Vzpomněli byste si na význam slova Osmóza?

Klíčová slova: informace, synonymum, význam slova, hudba, popis, definice, co znamená, formulace, heslo, kdo to je, pojem, vysvětlení, wiki, etymologie, význam

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Josef Melen?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Josef Melen? Kdo to byl Josef Melen? Kdy se narodil Josef Melen? Kde se narodil Josef Melen? Josef Melen patří do sekce hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Josef Melen například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Josef Melen i v jiné kategorii než je hudba.