Kdo je to?
Kdo je to, byl Písničkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Písničkář? Lidé, hudba

Kdo je to Písničkář?

Jaký je význam slova Písničkář? Co to znamená?

Písničkář je osoba, která se zabývá autorskými písněmi a je jak autorem, tak interpretem děl – píše si texty, skládá k nim hudbu a sám je také zpívá a zpěv doprovází hrou na hudební nástroj. Tvorbu písničkáře zásadním způsobem ovlivňuje sama osobnost autora a jeho charakteristické vlastnosti.
V uměleckém světě je písničkář zařazován do různých žánrů a kombinuje několik uměleckých forem – divadlo, hudbu i literaturu.Kdo je to, byl Písničkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Písničkář? Lidé, hudba

Sdílejte tuto stránku se slovem Písničkář s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Plazma? Znáte pojem Ataxie? Vzpomněli byste si na význam slova Bajka? Pamatujete si definici pojmu Mantra?

Klíčová slova: kdo to je, co je to Písničkář?, hudba, pojem, původ slova, význam, informace, popis, význam slova, co znamená, wiki, slovo, formulace, přesný výraz, Písničkář

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Písničkář, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Písničkář? Kdo to byl Písničkář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Písničkář? Definice pojmu Písničkář je v kategorii hudba. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než hudba).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?