Kdo je to?
Kdo je to, byl Kmán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kmán? Lidé, hanlivé

Kdo je to Kmán?

Co znamená a jaký je význam slova Kmán?

Kmán je slovo přejaté z němčiny. Pochází ze slova gemein, čili obyčejný nebo prostý. Jeho použití se v současné době hodnotí jako zastaralé, je však součástí běžně užívaných rčení.
Jako kmán býval dříve označován prostý voják, později také obyčejný nevýznamný člověk. Někdy se tento název využíval i pro pojmenování podřízeného člověka.Kdo je to, byl Kmán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kmán? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Kmán? Pak se podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to MSc? Víte, co je to Lingvistika? Pamatujete si definici pojmu Vila? Pamatujete si definici pojmu Salko?

Klíčová slova: hanlivé, wiki, formulace, popis, etymologie, synonymum, kdo je Kmán?, heslo, definice, informace, význam pojmu, význam, význam slova, co znamená, Kmán

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Kmán? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Kmán? Kdo to byl Kmán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kmán? Definice pojmu Kmán je v sekci hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat pojem, termín, výraz, heslo třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v hanlivé.