Kdo je to?
Kdo je to Eva Holubová? Životopis Eva Holubová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Eva Holubová?

Kdo je to Eva Holubová? Stručný životopis

Eva Holubová je populární herečka, nositelka ocenění Český lev. Kromě herectví se věnuje i moderování, charitě a aktivně se zajímá i o politiku. K jejím velmi úspěšným filmům patří například Účastníci zájezdu, Ene bene, Knoflíkáři, Pelíšky, Skřítek, Líbáš jako Bůh a jiné.
Eva Holubová musela řešit i závažné deprese a sklon k alkoholismu, proto v určitých obdobích nevystupovala.Kdo je to Eva Holubová? Životopis Eva Holubová, lidé, osobnosti z herectví

Popis osobnosti Eva Holubová můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Eva Holubová

Národnost: česká
Datum narození: 7. března 1959
Místo narození: Praha

Pamatujete si definici pojmu Lambda sonda? Pamatujete si definici pojmu Právo? Vzpomněli byste si na význam slova Žinčica? Vzpomněli byste si na význam slova Impetigo?

Klíčová slova: vysvětlení, pojem, slovo, herectví, informace, wiki, synonymum, popis, co znamená, formulace, kdo to je, přesný význam, heslo, definice, původ slova

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Eva Holubová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Eva Holubová? Kdo to byl Eva Holubová? Kdy se narodil Eva Holubová? Kde se narodil Eva Holubová? Eva Holubová patří do sekce herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Eva Holubová dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Eva Holubová i v jiné kategorii než je herectví.