Kdo je to?
Kdo je to, byl Tenorista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tenorista? Lidé, hudba

Kdo je to Tenorista?

Co znamená a jaký je význam slova Tenorista?

Tenorista je zpěvák mající hluboký mužský hlas - tenor. Známým tenoristou byl např. Luciano Pavarotti.Kdo je to, byl Tenorista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tenorista? Lidé, hudba

Tento text (Tenorista) můžete sdílet s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Derivace? Znáte pojem Buňka? Vzpomněli byste si na význam slova Hybridní válka? Pamatujete si definici pojmu Robot?

Klíčová slova: kdo to je, slovo, synonymum, přesný význam, původ slova, hudba, heslo, etymologie, co znamená, popis, informace, význam slova, formulace, kdo je Tenorista?, popis

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Tenorista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Tenorista? Kdo to byl Tenorista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tenorista? Definice pojmu Tenorista je v kategorii hudba. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat pojem, slovo, termín, výraz třeba na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než hudba.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.