Kdo je to?
Kdo je to, byl Tenorista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tenorista? Lidé, hudba

Kdo je to Tenorista?

Co znamená a jaký je význam slova Tenorista?

Tenorista je zpěvák mající hluboký mužský hlas - tenor. Známým tenoristou byl např. Luciano Pavarotti.Kdo je to, byl Tenorista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tenorista? Lidé, hudba

Budeme rádi, pokud budete definici slova Tenorista sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Derivace? Znáte pojem Buňka? Vzpomněli byste si na význam slova Hybridní válka? Pamatujete si definici pojmu Robot?

Klíčová slova: přesný význam, původ slova, pojem, synonymum, formulace, Tenorista, slovo, vysvětlení, wiki, etymologie, co je to Tenorista?, definice, heslo, význam pojmu, co znamená

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Tenorista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Tenorista? Kdo to byl Tenorista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tenorista? Definice pojmu Tenorista se nachází v kategorii hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než hudba.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.