Kdo je to?
Kdo je to, byl Tenorista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tenorista? Lidé, hudba

Kdo je to Tenorista?

Co znamená a jaký je význam slova Tenorista?

Tenorista je zpěvák mající hluboký mužský hlas - tenor. Známým tenoristou byl např. Luciano Pavarotti.Kdo je to, byl Tenorista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tenorista? Lidé, hudba

Zaujalo vás slovo, termín Tenorista? Potom se podělte se známými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Derivace? Znáte pojem Buňka? Vzpomněli byste si na význam slova Hybridní válka? Pamatujete si definici pojmu Robot?

Klíčová slova: wiki, hudba, termín, popis, heslo, přesný výraz, synonymum, význam slova, formulace, kdo je Tenorista?, slovo, původ slova, informace, význam, etymologie

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Tenorista, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Tenorista? Kdo to byl Tenorista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tenorista? Definice pojmu Tenorista se nachází v sekci hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Tenorista i v jiné sekci než v hudba.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.