Kdo je to?
Kdo je to, byl Přítel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Přítel? Lidé, vztahy

Kdo je to Přítel?

Co znamená a jaký je význam slova Přítel?

Přítel v obecnějším smyslu je totéž co kamarád, blízká osoba, se kterou někoho pojí přátelský vztah.
Slovem přítel může svého partnera označit žena, která s ním žije s nesezdaném svazku, jeho družka.Kdo je to, byl Přítel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Přítel? Lidé, vztahy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Přítel? s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to NATO? Víte, co je to Džuveč? Pamatujete si definici pojmu Parlament? Pamatujete si definici pojmu Předčíslí účtu?

Klíčová slova: kdo to je, přesný význam, přesný výraz, formulace, etymologie, popis, co znamená, význam, kdo je Přítel?, popis, Přítel, pojem, definice, význam pojmu, heslo

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Přítel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Přítel? Kdo to byl Přítel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Přítel? Definice pojmu Přítel je v sekci vztahy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Přítel hledat i v jiných kategoriích (než vztahy).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.