Kdo je to?
Kdo je to, byl Přítel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Přítel? Lidé, vztahy

Kdo je to Přítel?

Co znamená a jaký je význam slova Přítel?

Přítel v obecnějším smyslu je totéž co kamarád, blízká osoba, se kterou někoho pojí přátelský vztah.
Slovem přítel může svého partnera označit žena, která s ním žije s nesezdaném svazku, jeho družka.Kdo je to, byl Přítel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Přítel? Lidé, vztahy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Přítel sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Nikasil? Znáte pojem Hashtag? Vzpomněli byste si na význam slova HTTPs? Pamatujete si definici pojmu Karbon?

Klíčová slova: slovo, přesný výraz, Přítel, vysvětlení, co znamená, význam slova, původ slova, wiki, vztahy, pojem, formulace, kdo to je, význam, popis, co je to Přítel?

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Přítel

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Přítel? Kdo to byl Přítel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Přítel? Definice pojmu Přítel patří do sekce vztahy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též najít výraz, termín, heslo, výraz například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie vztahy.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.