Kdo je to?
Kdo je to, byl Přítel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Přítel? Lidé, vztahy

Kdo je to Přítel?

Co znamená a jaký je význam slova Přítel?

Přítel v obecnějším smyslu je totéž co kamarád, blízká osoba, se kterou někoho pojí přátelský vztah.
Slovem přítel může svého partnera označit žena, která s ním žije s nesezdaném svazku, jeho družka.



Kdo je to, byl Přítel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Přítel? Lidé, vztahy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Přítel sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to NATO? Pamatujete si definici pojmu Feng shui? Pamatujete si definici pojmu Parlament? Vzpomněli byste si na význam slova Revolut?

Klíčová slova: význam pojmu, vysvětlení, slovo, Přítel, pojem, heslo, popis, přesný výraz, popis, význam, kdo to je, termín, co je to Přítel?, definice, původ slova

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Přítel, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Přítel? Kdo to byl Přítel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Přítel? Definice pojmu Přítel se nachází v sekci vztahy. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín řekněme například v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Přítel hledat i v jiných kategoriích (než vztahy).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.