Kdo je to?
Kdo je to, byl Likvidátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Likvidátor? Lidé, profese

Kdo je to Likvidátor?

Co znamená a jaký je význam slova Likvidátor?

Likvidátor, přesněji likvidátor pojistných událostí je takový zaměstnanec pojišťovny, jehož úkolem je přijímat hlášení o škodě, kterou utrpěl klient pojišťovny, prošetřit ji, odhadnout její výši, navštívit místo pojistné události a posoudit, zda a v jaké výši má klient nárok na odškodnění v rámci podmínek uzavřené pojistné smlouvy. Tyto podmínky bývají velmi obsáhlé, ne každý klient pojišťovny je podrobně studuje a zklamání z nízké výše pojistného plnění nebývá výjimečné, protože pojišťovny mají podmínky smluv velmi rafinované.Kdo je to, byl Likvidátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Likvidátor? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Likvidátor? s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Logistika? Víte, co je to Pleonasmus? Pamatujete si definici pojmu Osteoporóza? Pamatujete si definici pojmu Home Office?

Klíčová slova: synonymum, kdo to je, vysvětlení, Likvidátor, význam pojmu, přesný výraz, význam, etymologie, přesný význam, formulace, pojem, co je to Likvidátor?, co znamená, definice, heslo

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Likvidátor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Likvidátor? Kdo to byl Likvidátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Likvidátor? Definice pojmu Likvidátor je v sekci profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Likvidátor i v jiné kategorii než v profese.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.