Kdo je to?
Kdo je to, byl Jeptiška? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jeptiška? Lidé, křesťanství

Kdo je to Jeptiška?

Co znamená a jaký je význam slova Jeptiška?

Jeptiška nebo jinak také zvaná řeholnice je členkou ženského církevního řádu, tedy mužský protějšek mnicha. Jeptišky po přijetí do řádu skládají slib. Pokud jej ještě nesložily, jsou označovány jako novicky. Pravidla života v klášteře jsou pro jeptišky stejná jako pro mnichy. Členky klášterní komunity se oslovují "sestro" a jejich představená se nazývá abatyše. Jeptišky nosí typické hábity, které se mírně liší podle příslušnosti k jednotlivým řádům.Kdo je to, byl Jeptiška? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jeptiška? Lidé, křesťanství

Tento text (Jeptiška) můžete sdílet s přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Cese? Vzpomněli byste si na význam slova Pracovní smlouva? Znáte pojem Quiche? Znáte pojem Etika?

Klíčová slova: význam pojmu, křesťanství, informace, synonymum, slovo, Jeptiška, kdo to je, formulace, význam, přesný význam, popis, kdo je Jeptiška?, wiki, popis, přesný výraz

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Jeptiška

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jeptiška? Kdo to byl Jeptiška? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jeptiška? Definice pojmu Jeptiška je v kategorii křesťanství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz řekněme třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Jeptiška i v jiné kategorii než je sekce křesťanství.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.