Kdo je to?
Kdo je to, byl Čert? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čert? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Čert?

Co znamená a jaký je význam slova Čert?

Čert je původně démonická postava ze slovanských bájí. V českém podání se jedná o postavu z pohádek, obyvatele pekla. Jeho znakem jsou rohy, nápadné kopyto, ocas a ušmudlaná chlupatá kůže.
Z pekla se čert vydává mezi lidi, aby získal úpisy a později za své služby duše, které po určené době peklu propadnou. Čert do pekla přemisťuje také duše hříšníků a zlých lidí. V českém podání může být čert i směšnou postavou.Kdo je to, byl Čert? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čert? Lidé, nadpřirozené

Budeme rádi, pokud budete definici slova Čert sdílet s kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Ethernet? Znáte pojem Kiwano? Vzpomněli byste si na význam slova Evangelium? Pamatujete si definici pojmu Imho?

Klíčová slova: kdo je Čert?, popis, co znamená, nadpřirozené, termín, wiki, přesný význam, význam slova, pojem, slovo, heslo, význam pojmu, co je to Čert?, význam, synonymum

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Čert? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Čert? Kdo to byl Čert? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čert? Definice pojmu Čert se nachází v kategorii nadpřirozené. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, definici kupříkladu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci nadpřirozené.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?