Kdo je to?
Kdo je to, byl Čert? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čert? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Čert?

Co znamená a jaký je význam slova Čert?

Čert je původně démonická postava ze slovanských bájí. V českém podání se jedná o postavu z pohádek, obyvatele pekla. Jeho znakem jsou rohy, nápadné kopyto, ocas a ušmudlaná chlupatá kůže.
Z pekla se čert vydává mezi lidi, aby získal úpisy a později za své služby duše, které po určené době peklu propadnou. Čert do pekla přemisťuje také duše hříšníků a zlých lidí. V českém podání může být čert i směšnou postavou.Kdo je to, byl Čert? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čert? Lidé, nadpřirozené

Líbí se vám definice kdo je to Čert? Pak se podělte s kolegy na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Ethernet? Znáte pojem Kiwano? Vzpomněli byste si na význam slova Evangelium? Pamatujete si definici pojmu Imho?

Klíčová slova: informace, význam pojmu, přesný význam, kdo je Čert?, termín, slovo, heslo, definice, pojem, wiki, původ slova, co je to Čert?, etymologie, význam slova, popis

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Čert, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Čert? Kdo to byl Čert? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čert? Definice pojmu Čert je v kategorii nadpřirozené. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Čert i v jiné sekci než v nadpřirozené.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?