Kdo je to?
Kdo je to, byl Mikuláš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mikuláš? Lidé, křesťanství

Kdo je to Mikuláš?

Jaký je význam slova Mikuláš? Co to znamená?

Mikuláš je mytická postava spojená s předvánočním časem, kdy chodí do rodin a rozdává dětem dárky. Objevuje se v předvečer svátku sv. Mikuláše, tedy 5. prosince, a je doprovázen andělem a čertem. Sv. Mikuláš byl skutečnou postavou. Tento myrský biskup byl známý štědrostí a pomocný všem, kteří potřebovali podporu, proslul i jako zastánce víry a obhájce lidí, kteří byli nespravedlivě obviněni. Mezi lidmi byl velice oblíbený a byl spojován s mnoha zázraky.
Mikuláš patří k nejváženějším svatým křesťanského náboženství. Je také patronem mnoha profesí, států či měst- např. námořníků, obchodníků, dětí, právníků, Ruska, Amsterdamu a dalších.Kdo je to, byl Mikuláš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mikuláš? Lidé, křesťanství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Mikuláš sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Prokrastinace? Pamatujete si definici pojmu Internet? Vzpomněli byste si na význam slova Adware? Vzpomněli byste si na význam slova Koudel?

Klíčová slova: přesný výraz, popis, etymologie, přesný význam, kdo to je, co znamená, popis, křesťanství, Mikuláš, význam slova, význam pojmu, definice, co je to Mikuláš?, slovo, vysvětlení

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Mikuláš, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Mikuláš? Kdo to byl Mikuláš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mikuláš? Definice pojmu Mikuláš se nachází v sekci křesťanství. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít pojem, text, definici, dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než křesťanství.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?