Kdo je to?
Kdo je to, byl Adiktolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Adiktolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Adiktolog?

Co znamená a jaký je význam slova Adiktolog?

Adiktolog je absolvent magisterského nebo bakalářského studia adiktologie, který se věnuje problematice závislostí, především chování a rizikového prostředí, které s užíváním návykových látek souvisí.
Adiktolog dává tuto problematiku do souvislosti s pohledem dalších oborů jako je sociologie, psychologie, právo a další disciplíny. Zabývá se i závislostmi nelátkovými, jako je závislost na sociálních médiích, gambling a podobně.Kdo je to, byl Adiktolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Adiktolog? Lidé, lékařství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Adiktolog? s vašimi přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Singltrek? Víte, co je to Představa? Znáte pojem Mungo fazole? Pamatujete si definici pojmu Hipster?

Klíčová slova: informace, pojem, co je to Adiktolog?, lékařství, přesný význam, přesný výraz, popis, definice, kdo to je, význam, wiki, Adiktolog, význam slova, vysvětlení, co znamená

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Adiktolog

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Adiktolog? Kdo to byl Adiktolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Adiktolog? Definice pojmu Adiktolog je v kategorii lékařství. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, text, pojem třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Adiktolog i v jiné kategorii než v lékařství.