Kdo je to?
Kdo je to Dolph Lundgren? Životopis Dolph Lundgren, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Dolph Lundgren?

Kdo je to Dolph Lundgren? Stručný životopis

Lundgren je herec známý především z amerických akčních filmů. Kariéru začínal jako sportovec, k filmu se dostal později. Jeho první malá role byla v bondovce Vyhlídka na vraždu. Zápornou postavu ztvárnil ve filmu Rocky IV, objevil se ve filmech Mstitel, Univerzální voják nebo v parodii na akční filmy nazvané Postradatelní.Kdo je to Dolph Lundgren? Životopis Dolph Lundgren, lidé, osobnosti z herectví

Sdílejte tuto stránku s osobností Dolph Lundgren s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Dolph Lundgren

Národnost: švédská
Datum narození: 3.11.1957
Místo narození: Stockholm

Víte, co je to WWW? Znáte pojem Levice? Vzpomněli byste si na význam slova Freeware? Pamatujete si definici pojmu Digitalizace?

Klíčová slova: kdo je Dolph Lundgren?, informace, význam slova, synonymum, co je to Dolph Lundgren?, kdo to je, etymologie, popis, přesný výraz, přesný význam, význam, pojem, slovo, co znamená, heslo

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Dolph Lundgren?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Dolph Lundgren? Kdo to byl Dolph Lundgren? Kdy se narodil Dolph Lundgren? Kde se narodil Dolph Lundgren? Dolph Lundgren je v kategorii herectví. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Dolph Lundgren třeba v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dolph Lundgren i v jiné kategorii než je herectví.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?