Kdo je to?
Kdo je to, byl Foniatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Foniatr? Lidé, lékařství

Kdo je to Foniatr?

Co znamená a jaký je význam slova Foniatr?

Foniatr je odborník věnující se diagnostice a léčbě poruch řeči, funkce hlasivek. Zaměřuje se jak na vrozené zdravotní problémy, tak i na odstraňování následků úrazů apod. Foniatrie je jedním z oborů otorinolaryngologie.Kdo je to, byl Foniatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Foniatr? Lidé, lékařství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Foniatr s vašimi známými a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Bulgur? Znáte pojem Šoulet? Vzpomněli byste si na význam slova Stanné právo? Pamatujete si definici pojmu Aloha?

Klíčová slova: heslo, co je to Foniatr?, wiki, pojem, kdo je Foniatr?, původ slova, význam, slovo, Foniatr, synonymum, význam slova, přesný výraz, etymologie, kdo to je, definice

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Foniatr? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Foniatr? Kdo to byl Foniatr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Foniatr? Definice pojmu Foniatr se nachází v kategorii lékařství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Foniatr i v jiné sekci než v lékařství.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.