Kdo je to?
Kdo je to, byl Foniatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Foniatr? Lidé, lékařství

Kdo je to Foniatr?

Co znamená a jaký je význam slova Foniatr?

Foniatr je odborník věnující se diagnostice a léčbě poruch řeči, funkce hlasivek. Zaměřuje se jak na vrozené zdravotní problémy, tak i na odstraňování následků úrazů apod. Foniatrie je jedním z oborů otorinolaryngologie.Kdo je to, byl Foniatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Foniatr? Lidé, lékařství

Líbí se vám definice kdo je to Foniatr? Pak se podělte s blízkými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Bulgur? Znáte pojem Šoulet? Vzpomněli byste si na význam slova Stanné právo? Pamatujete si definici pojmu Aloha?

Klíčová slova: kdo je Foniatr?, informace, popis, formulace, wiki, vysvětlení, co je to Foniatr?, původ slova, termín, slovo, kdo to je, význam pojmu, synonymum, lékařství, přesný výraz

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Foniatr

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Foniatr? Kdo to byl Foniatr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Foniatr? Definice pojmu Foniatr je v kategorii lékařství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít výraz, heslo, text, pojem například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než lékařství.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.