Kdo je to?
Kdo je to, byl Diletant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Diletant? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Diletant?

Co znamená a jaký je význam slova Diletant?

Diletant označuje jedince, který má pouze povrchní znalosti v určitém oboru. Tento člověk se sice o danou problematiku zajímá, nemá však potřebné vědomosti, není odborník. Diletant bývá často označován i jako nedouk. V lidové mluvě se lze setkat také s výrazem neumětel.
Původně se slovo diletant používalo pro člověka zaujatého uměleckou tvorbou. V estetické oblasti se může jednat o amatéra či člověka, pro kterého je umění koníčkem, nedokáže se však o něj hlouběji zajímat, protože k tomu nemá dostatečné vzdělání ani znalosti. Někdy je toto označení používáno i v hanlivém slova smyslu.Kdo je to, byl Diletant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Diletant? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Diletant sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Webhosting? Znáte pojem Ppm? Vzpomněli byste si na význam slova Muzikál? Pamatujete si definici pojmu Personifikace?

Klíčová slova: co znamená, význam slova, etymologie, pojem, přesný význam, kdo je Diletant?, popis, Diletant, slovo, synonymum, význam, popis, informace, vysvětlení, co je to Diletant?

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Diletant

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Diletant? Kdo to byl Diletant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Diletant? Definice pojmu Diletant patří do sekce vlastnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci vlastnosti.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?