Kdo je to?
Kdo je to, byl Diletant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Diletant? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Diletant?

Co znamená a jaký je význam slova Diletant?

Diletant označuje jedince, který má pouze povrchní znalosti v určitém oboru. Tento člověk se sice o danou problematiku zajímá, nemá však potřebné vědomosti, není odborník. Diletant bývá často označován i jako nedouk. V lidové mluvě se lze setkat také s výrazem neumětel.
Původně se slovo diletant používalo pro člověka zaujatého uměleckou tvorbou. V estetické oblasti se může jednat o amatéra či člověka, pro kterého je umění koníčkem, nedokáže se však o něj hlouběji zajímat, protože k tomu nemá dostatečné vzdělání ani znalosti. Někdy je toto označení používáno i v hanlivém slova smyslu.Kdo je to, byl Diletant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Diletant? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Diletant? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Webhosting? Znáte pojem Ppm? Vzpomněli byste si na význam slova Muzikál? Pamatujete si definici pojmu Personifikace?

Klíčová slova: Diletant, přesný význam, popis, vysvětlení, význam pojmu, informace, kdo to je, co je to Diletant?, slovo, kdo je Diletant?, synonymum, pojem, etymologie, definice, vlastnosti

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Diletant? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Diletant? Kdo to byl Diletant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Diletant? Definice pojmu Diletant je v sekci vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Diletant i v jiné sekci než v vlastnosti.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?