Kdo je to?
Kdo je to, byl Diletant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Diletant? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Diletant?

Co znamená a jaký je význam slova Diletant?

Diletant označuje jedince, který má pouze povrchní znalosti v určitém oboru. Tento člověk se sice o danou problematiku zajímá, nemá však potřebné vědomosti, není odborník. Diletant bývá často označován i jako nedouk. V lidové mluvě se lze setkat také s výrazem neumětel.
Původně se slovo diletant používalo pro člověka zaujatého uměleckou tvorbou. V estetické oblasti se může jednat o amatéra či člověka, pro kterého je umění koníčkem, nedokáže se však o něj hlouběji zajímat, protože k tomu nemá dostatečné vzdělání ani znalosti. Někdy je toto označení používáno i v hanlivém slova smyslu.Kdo je to, byl Diletant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Diletant? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Diletant s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Webhosting? Znáte pojem Ppm? Vzpomněli byste si na význam slova Muzikál? Pamatujete si definici pojmu Personifikace?

Klíčová slova: vlastnosti, kdo je Diletant?, synonymum, popis, vysvětlení, význam, formulace, co znamená, přesný význam, původ slova, wiki, co je to Diletant?, význam slova, etymologie, termín

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Diletant, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Diletant? Kdo to byl Diletant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Diletant? Definice pojmu Diletant se nachází v sekci vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, termín řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Diletant hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?