Kdo je to?
Kdo je to, byl Hrobník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hrobník? Lidé, profese

Kdo je to Hrobník?

Co znamená a jaký je význam slova Hrobník?

Hrobník je označení pro pracovníka, který má na starosti správu hřbitova. Pracuje na smlouvu uzavřenou s provozovatelem veřejného nebo neveřejného pohřebiště. Povolené práce jsou ve smlouvě vymezeny. Jedná se většinou o s pohřebnictvím související výkopové práce, pohřbívání ostatků do hrobů nebo hrobek, ukládání, exhumace, vsyp a rozptyl lidského popela, správu a údržbu hrobů, cest a okolí, pronájmy a vedení evidence.
Hrobník musí postupovat podle zákona o pohřebnictví a je povinen složit kvalifikační zkoušku.Kdo je to, byl Hrobník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hrobník? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Hrobník sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Líná pěna? Pamatujete si definici pojmu Aeronet? Pamatujete si definici pojmu Linoleum? Vzpomněli byste si na význam slova Feta?

Klíčová slova: vysvětlení, wiki, pojem, formulace, přesný význam, Hrobník, synonymum, původ slova, význam slova, popis, definice, kdo je Hrobník?, co je to Hrobník?, slovo, profese

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Hrobník, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Hrobník? Kdo to byl Hrobník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hrobník? Definice pojmu Hrobník se nachází v sekci profese. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, text, definici, dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.