Kdo je to?
Kdo je to, byl Otorinolaryngolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Otorinolaryngolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Otorinolaryngolog?

Co znamená a jaký je význam slova Otorinolaryngolog?

Otorinolaryngolog je specializovaný lékař, který se zaměřuje na léčbu nemocí krku, nosu a uší a zabývá se také léčbou některých nemocí krku a hlavy. Jeho ordinace bývá označená zkratkou ORL, která je běžně vysvětlována jako nosní, ušní, krční (oddlělení).Kdo je to, byl Otorinolaryngolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Otorinolaryngolog? Lidé, lékařství

Líbí se vám definice kdo je to Otorinolaryngolog? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Život? Víte, co je to Ask toolbar? Pamatujete si definici pojmu Jogging? Pamatujete si definici pojmu Cytoplazma?

Klíčová slova: definice, synonymum, vysvětlení, wiki, pojem, význam slova, termín, co je to Otorinolaryngolog?, význam, formulace, kdo je Otorinolaryngolog?, slovo, Otorinolaryngolog, informace, kdo to je

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Otorinolaryngolog, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Otorinolaryngolog? Kdo to byl Otorinolaryngolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Otorinolaryngolog? Definice pojmu Otorinolaryngolog je v kategorii lékařství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Otorinolaryngolog i v jiných kategoriích (než lékařství).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.