Kdo je to?
Kdo je to Zbyněk Drda? Životopis Zbyněk Drda, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Zbyněk Drda?

Kdo je to Zbyněk Drda? Stručný životopis

Zbyněk Drda je zpěvák, pocházející z česko-ruské rodiny. Zpívá již od dětských let, známějším se stal jako účastník a posléze vítěz reality show Česko hledá Superstar. Je absolventem obchodní akademie, věnoval se také sportu. Vydal vlastní album, které získalo cenu Objev roku.
Zbyněk Drda získal také titul Skokan roku v anketě Český slavík. Vystupuje na koncertech s kapelou a chystá se vydávat další desky.



Kdo je to Zbyněk Drda? Životopis Zbyněk Drda, lidé, osobnosti z hudba

Tento text (Zbyněk Drda) můžete samozřejmě sdílet se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Zbyněk Drda

Národnost: česká
Datum narození: 29. března 1987
Místo narození: Ostrov

Pamatujete si definici pojmu Eucerin? Vzpomněli byste si na význam slova NASA? Vzpomněli byste si na význam slova SSL? Znáte pojem Zonky?

Klíčová slova: etymologie, slovo, kdo je Zbyněk Drda?, informace, definice, význam, význam pojmu, vysvětlení, formulace, původ slova, přesný výraz, co je to Zbyněk Drda?, heslo, popis, hudba

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Zbyněk Drda

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Zbyněk Drda? Kdo to byl Zbyněk Drda? Kdy se narodil Zbyněk Drda? Kde se narodil Zbyněk Drda? Zbyněk Drda je v kategorii hudba. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Zbyněk Drda dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zbyněk Drda i v jiné kategorii než je hudba.