Kdo je to?
Kdo je to Zbyněk Drda? Životopis Zbyněk Drda, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Zbyněk Drda?

Kdo je to Zbyněk Drda? Stručný životopis

Zbyněk Drda je zpěvák, pocházející z česko-ruské rodiny. Zpívá již od dětských let, známějším se stal jako účastník a posléze vítěz reality show Česko hledá Superstar. Je absolventem obchodní akademie, věnoval se také sportu. Vydal vlastní album, které získalo cenu Objev roku.
Zbyněk Drda získal také titul Skokan roku v anketě Český slavík. Vystupuje na koncertech s kapelou a chystá se vydávat další desky.Kdo je to Zbyněk Drda? Životopis Zbyněk Drda, lidé, osobnosti z hudba

Líbí se stručný životopis s osobou Zbyněk Drda? Pak se podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Zbyněk Drda

Národnost: česká
Datum narození: 29. března 1987
Místo narození: Ostrov

Pamatujete si definici pojmu Eucerin? Víte, co je to Devalvace? Vzpomněli byste si na význam slova SSL? Pamatujete si definici pojmu Kontumace?

Klíčová slova: význam pojmu, wiki, popis, kdo je Zbyněk Drda?, Zbyněk Drda, přesný význam, přesný výraz, význam, informace, heslo, definice, hudba, co je to Zbyněk Drda?, význam slova, pojem

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Biografie, životopis, kdo je to Zbyněk Drda?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Zbyněk Drda? Kdo to byl Zbyněk Drda? Kdy se narodil Zbyněk Drda? Kde se narodil Zbyněk Drda? Zbyněk Drda je v kategorii hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Zbyněk Drda kupř. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zbyněk Drda i v jiné kategorii než je hudba.