Kdo je to?
Kdo je to, byl Perun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Perun? Lidé, mytologie

Kdo je to Perun?

Jaký je význam slova Perun? Co to znamená?

Peru byl slovanský bůh blesku, hromu a bouřek. Představoval přírodní božstvo, zosobnění přírodních sil. Jeho uctívání bylo pravděpodobně společné všem slovanským kmenům a vymizelo s příchodem křesťanství.Kdo je to, byl Perun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Perun? Lidé, mytologie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Perun? s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Dysfrenie? Znáte pojem Tapioka? Vzpomněli byste si na význam slova Úpal? Pamatujete si definici pojmu Inkaso?

Klíčová slova: co znamená, přesný význam, termín, formulace, wiki, heslo, pojem, původ slova, vysvětlení, synonymum, informace, slovo, etymologie, definice, význam slova

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Perun? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Perun? Kdo to byl Perun? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Perun? Definice pojmu Perun je v sekci mytologie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie mytologie.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.