Kdo je to?
Kdo je to, byl Perun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Perun? Lidé, mytologie

Kdo je to Perun?

Jaký je význam slova Perun? Co to znamená?

Peru byl slovanský bůh blesku, hromu a bouřek. Představoval přírodní božstvo, zosobnění přírodních sil. Jeho uctívání bylo pravděpodobně společné všem slovanským kmenům a vymizelo s příchodem křesťanství.Kdo je to, byl Perun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Perun? Lidé, mytologie

Sdílejte tuto stránku se slovem Perun s přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Dysfrenie? Znáte pojem Tapioka? Vzpomněli byste si na význam slova Úpal? Pamatujete si definici pojmu Inkaso?

Klíčová slova: mytologie, popis, kdo je Perun?, přesný výraz, popis, heslo, přesný význam, vysvětlení, význam slova, původ slova, pojem, wiki, formulace, co je to Perun?, informace

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Perun, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Perun? Kdo to byl Perun? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Perun? Definice pojmu Perun je v kategorii mytologie. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, termín, výraz, heslo řekněme na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Perun i v jiné kategorii než je sekce mytologie.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.