Kdo je to?
Kdo je to, byl Perun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Perun? Lidé, mytologie

Kdo je to Perun?

Jaký je význam slova Perun? Co to znamená?

Peru byl slovanský bůh blesku, hromu a bouřek. Představoval přírodní božstvo, zosobnění přírodních sil. Jeho uctívání bylo pravděpodobně společné všem slovanským kmenům a vymizelo s příchodem křesťanství.Kdo je to, byl Perun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Perun? Lidé, mytologie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Perun s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Dysgrafie? Znáte pojem Skialpining? Vzpomněli byste si na význam slova Verbální komunikace? Víte, co je to Propolis?

Klíčová slova: přesný význam, co je to Perun?, definice, synonymum, slovo, co znamená, etymologie, popis, Perun, vysvětlení, význam pojmu, kdo to je, mytologie, pojem, heslo

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Perun, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Perun? Kdo to byl Perun? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Perun? Definice pojmu Perun se nachází v sekci mytologie. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít pojem, text, definici, dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v mytologie.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.