Kdo je to?
Kdo je to, byl Perun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Perun? Lidé, mytologie

Kdo je to Perun?

Jaký je význam slova Perun? Co to znamená?

Peru byl slovanský bůh blesku, hromu a bouřek. Představoval přírodní božstvo, zosobnění přírodních sil. Jeho uctívání bylo pravděpodobně společné všem slovanským kmenům a vymizelo s příchodem křesťanství.Kdo je to, byl Perun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Perun? Lidé, mytologie

Definici slova Perun můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Dysfrenie? Znáte pojem Tapioka? Vzpomněli byste si na význam slova Úpal? Pamatujete si definici pojmu Inkaso?

Klíčová slova: termín, co je to Perun?, formulace, význam, slovo, kdo je Perun?, popis, popis, přesný význam, kdo to je, Perun, pojem, co znamená, etymologie, mytologie

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Perun

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Perun? Kdo to byl Perun? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Perun? Definice pojmu Perun patří do sekce mytologie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz řekněme třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než mytologie).

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.