Kdo je to?
Kdo je to, byl Paramedic? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Paramedic? Lidé, lékařství

Kdo je to Paramedic?

Co znamená a jaký je význam slova Paramedic?

Paramedic čili záchranář je zdravotnický pracovník – specialista, který reaguje na tísňové volání a poskytuje lékařskou pomoc ještě před odvozem do nemocnice. Většinou pracuje ve zdravotnické záchranné službě jako součást posádky sanitky. Je zodpovědný za rychlou odbornou pomoc v nouzi na základě vlastního posouzení a rozhodnutí.
Náplň práce a výše kvalifikace pracovníka paramedic se může v jednotlivých zemích lišit.Kdo je to, byl Paramedic? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Paramedic? Lidé, lékařství

Líbí se vám definice kdo je to Paramedic? Pak se podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Sabat? Víte, co je to Rekuperace? Pamatujete si definici pojmu Apnoe? Pamatujete si definici pojmu Šašlik?

Klíčová slova: význam, slovo, co je to Paramedic?, kdo je Paramedic?, popis, pojem, lékařství, synonymum, přesný výraz, etymologie, význam pojmu, wiki, heslo, co znamená, vysvětlení

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Paramedic? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Paramedic? Kdo to byl Paramedic? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Paramedic? Definice pojmu Paramedic je v sekci lékařství. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Paramedic i v jiné kategorii než v lékařství.