Kdo je to?
Kdo je to Erik Best? Životopis Erik Best, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Erik Best?

Kdo je to Erik Best? Stručný životopis

Erik Best je český publicista a vydavatel, narozený v USA. Je absolventem několika vysokých škol, získal bakalářský i magisterský titul. Ve studiu se zaměřoval na ruský jazyk. V Čechách se oženil a od roku 1991 žije v Praze. Vydává bulletiny Fleet Sheet a Final Word.
Fleet Sheet obsahuje přehled nejdůležitějších zpráv určený anglicky mluvící komunitě. Bulletin má však i mnoho českých příznivců. Ve Final Wordu se Erik Best zabývá současnou ekonomikou a politikou.
Založil také společnost The Bohemia Daily Standard a nakladatelství E.S.Best. Vydává i elektronickou podobu bulletinu. Píše pro blog Aktuálně.cz.Kdo je to Erik Best? Životopis Erik Best, lidé, osobnosti z novináři

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Erik Best sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Erik Best

Národnost: USA
Datum narození: 11. října 1962
Místo narození: Severní Karolína

Víte, co je to Imunita? Znáte pojem Advent? Vzpomněli byste si na význam slova Determinant? Pamatujete si definici pojmu Laryngitida?

Klíčová slova: vysvětlení, informace, původ slova, pojem, novináři, Erik Best, wiki, význam, význam pojmu, popis, heslo, přesný význam, kdo je Erik Best?, definice, popis

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Erik Best

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Erik Best? Kdo to byl Erik Best? Kdy se narodil Erik Best? Kde se narodil Erik Best? Erik Best se nachází v sekci novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Erik Best dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Erik Best i v jiné kategorii než je novináři.