Kdo je to?
Kdo je to Erik Best? Životopis Erik Best, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Erik Best?

Kdo je to Erik Best? Stručný životopis

Erik Best je český publicista a vydavatel, narozený v USA. Je absolventem několika vysokých škol, získal bakalářský i magisterský titul. Ve studiu se zaměřoval na ruský jazyk. V Čechách se oženil a od roku 1991 žije v Praze. Vydává bulletiny Fleet Sheet a Final Word.
Fleet Sheet obsahuje přehled nejdůležitějších zpráv určený anglicky mluvící komunitě. Bulletin má však i mnoho českých příznivců. Ve Final Wordu se Erik Best zabývá současnou ekonomikou a politikou.
Založil také společnost The Bohemia Daily Standard a nakladatelství E.S.Best. Vydává i elektronickou podobu bulletinu. Píše pro blog Aktuálně.cz.Kdo je to Erik Best? Životopis Erik Best, lidé, osobnosti z novináři

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Erik Best? s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Erik Best

Národnost: USA
Datum narození: 11. října 1962
Místo narození: Severní Karolína

Vzpomněli byste si na význam slova Nugát? Víte, co je to Polarizační brýle? Znáte pojem Arabeska? Pamatujete si definici pojmu Cuvée?

Klíčová slova: formulace, popis, heslo, pojem, kdo je Erik Best?, význam pojmu, etymologie, slovo, Erik Best, definice, význam, popis, význam slova, co je to Erik Best?, wiki

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Erik Best? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Erik Best? Kdo to byl Erik Best? Kdy se narodil Erik Best? Kde se narodil Erik Best? Erik Best je v sekci novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Erik Best dejme tomu ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Erik Best i v jiné kategorii než je novináři.