Kdo je to?
Kdo je to Vlasta Parkanová? Životopis Vlasta Parkanová, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Vlasta Parkanová?

Kdo je to Vlasta Parkanová? Stručný životopis

Vlasta Parkanová je politička, absolventka Právnické fakulty UK. Má titul JUDr., pracovala především jako podniková právnička. Dříve patřila do ODA a KDU-ČSL, nyní je členkou TOP 09. Byla poslankyní Parlamentu ČR, 1. místopředsedkyní vlády, ministryní obrany, ministryní spravedlnosti a místopředsedkyní Poslanecké sněmovny PČR.
Po obviněních a vyšetřování policií byla Vlasta Parkanová zbavena imunity a na funkci rezignovala.Kdo je to Vlasta Parkanová? Životopis Vlasta Parkanová, lidé, osobnosti z politici

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Vlasta Parkanová sdílet s kolegy na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Vlasta Parkanová

Národnost: česká
Datum narození: 21. listopadu 1951
Místo narození: Praha

Víte, co je to Podmáslí? Pamatujete si definici pojmu No frost? Pamatujete si definici pojmu Nemoc? Vzpomněli byste si na význam slova Hydroponie?

Klíčová slova: co znamená, co je to Vlasta Parkanová?, kdo je Vlasta Parkanová?, synonymum, heslo, pojem, přesný výraz, Vlasta Parkanová, kdo to je, původ slova, informace, formulace, význam slova, význam pojmu, slovo

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Vlasta Parkanová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Vlasta Parkanová? Kdo to byl Vlasta Parkanová? Kdy se narodil Vlasta Parkanová? Kde se narodil Vlasta Parkanová? Vlasta Parkanová patří do sekce politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Vlasta Parkanová dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vlasta Parkanová i v jiné kategorii než je politici.