Kdo je to?
Kdo je to Vlasta Parkanová? Životopis Vlasta Parkanová, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Vlasta Parkanová?

Kdo je to Vlasta Parkanová? Stručný životopis

Vlasta Parkanová je politička, absolventka Právnické fakulty UK. Má titul JUDr., pracovala především jako podniková právnička. Dříve patřila do ODA a KDU-ČSL, nyní je členkou TOP 09. Byla poslankyní Parlamentu ČR, 1. místopředsedkyní vlády, ministryní obrany, ministryní spravedlnosti a místopředsedkyní Poslanecké sněmovny PČR.
Po obviněních a vyšetřování policií byla Vlasta Parkanová zbavena imunity a na funkci rezignovala.Kdo je to Vlasta Parkanová? Životopis Vlasta Parkanová, lidé, osobnosti z politici

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Vlasta Parkanová? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Vlasta Parkanová

Národnost: česká
Datum narození: 21. listopadu 1951
Místo narození: Praha

Víte, co je to Podmáslí? Víte, co je to Google disk? Pamatujete si definici pojmu Nemoc? Pamatujete si definici pojmu Whatsapp?

Klíčová slova: význam slova, informace, definice, vysvětlení, Vlasta Parkanová, co je to Vlasta Parkanová?, etymologie, kdo to je, co znamená, synonymum, politici, termín, přesný význam, přesný výraz, popis

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Vlasta Parkanová

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Vlasta Parkanová? Kdo to byl Vlasta Parkanová? Kdy se narodil Vlasta Parkanová? Kde se narodil Vlasta Parkanová? Vlasta Parkanová je v kategorii politici. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Vlasta Parkanová řekněme například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vlasta Parkanová i v jiné kategorii než je politici.