Kdo je to?
Kdo je to, byl Pantáta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pantáta? Lidé, historie

Kdo je to Pantáta?

Co znamená a jaký je význam slova Pantáta?

Pantáta je označení osoby, které se v průběhu doby značně změnilo. V původním významu se jednalo o označení mlynáře, později venkovského sedláka či hospodáře, vyrovnaného vesničana. Děti často výrazem pantáta označovaly spřátelené sousedy, hovorově byl pantáta také druh nebo přítel.
Za zastaralý výraz se považuje užití tohoto výrazu pro pojmenování otce, využíváno je též pro označení tchána. V určité situaci může mít toto slovo i mírně pejorativní výraz, zvláště když označuje přehnanou usedlost, venkovskost.Kdo je to, byl Pantáta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pantáta? Lidé, historie

Líbí se vám definice kdo je to Pantáta? Pak se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Medvědí česnek? Znáte pojem Ebola? Vzpomněli byste si na význam slova Úplněk? Pamatujete si definici pojmu Quinoa?

Klíčová slova: kdo to je, slovo, heslo, pojem, etymologie, popis, co je to Pantáta?, historie, termín, přesný výraz, význam slova, popis, Pantáta, wiki, definice

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Pantáta, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Pantáta? Kdo to byl Pantáta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pantáta? Definice pojmu Pantáta je v kategorii historie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Pantáta i v jiné kategorii než v historie.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.