Kdo je to?
Kdo je to, byl Pantáta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pantáta? Lidé, historie

Kdo je to Pantáta?

Co znamená a jaký je význam slova Pantáta?

Pantáta je označení osoby, které se v průběhu doby značně změnilo. V původním významu se jednalo o označení mlynáře, později venkovského sedláka či hospodáře, vyrovnaného vesničana. Děti často výrazem pantáta označovaly spřátelené sousedy, hovorově byl pantáta také druh nebo přítel.
Za zastaralý výraz se považuje užití tohoto výrazu pro pojmenování otce, využíváno je též pro označení tchána. V určité situaci může mít toto slovo i mírně pejorativní výraz, zvláště když označuje přehnanou usedlost, venkovskost.Kdo je to, byl Pantáta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pantáta? Lidé, historie

Tento text (Pantáta) můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to ROM? Vzpomněli byste si na význam slova Světlo? Pamatujete si definici pojmu Čirok? Znáte pojem Římský hrách?

Klíčová slova: historie, popis, popis, význam, definice, co je to Pantáta?, přesný výraz, význam slova, co znamená, formulace, synonymum, význam pojmu, etymologie, vysvětlení, kdo to je

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pantáta

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Pantáta? Kdo to byl Pantáta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pantáta? Definice pojmu Pantáta je v kategorii historie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než historie).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.