Kdo je to?
Kdo je to, byl Pantáta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pantáta? Lidé, historie

Kdo je to Pantáta?

Co znamená a jaký je význam slova Pantáta?

Pantáta je označení osoby, které se v průběhu doby značně změnilo. V původním významu se jednalo o označení mlynáře, později venkovského sedláka či hospodáře, vyrovnaného vesničana. Děti často výrazem pantáta označovaly spřátelené sousedy, hovorově byl pantáta také druh nebo přítel.
Za zastaralý výraz se považuje užití tohoto výrazu pro pojmenování otce, využíváno je též pro označení tchána. V určité situaci může mít toto slovo i mírně pejorativní výraz, zvláště když označuje přehnanou usedlost, venkovskost.Kdo je to, byl Pantáta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pantáta? Lidé, historie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Pantáta s vašimi přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Medvědí česnek? Znáte pojem Ebola? Vzpomněli byste si na význam slova Úplněk? Pamatujete si definici pojmu Quinoa?

Klíčová slova: historie, synonymum, etymologie, přesný význam, popis, původ slova, definice, význam, význam slova, termín, wiki, co je to Pantáta?, kdo je Pantáta?, kdo to je, heslo

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pantáta

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Pantáta? Kdo to byl Pantáta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pantáta? Definice pojmu Pantáta patří do sekce historie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též zkusit najít výraz, text, termín, pojem třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Pantáta v jiné sekci než historie.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.