Kdo je to?
Kdo je to, byl Pediatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pediatr? Lidé, lékařství

Kdo je to Pediatr?

Jaký je význam slova Pediatr? Co to znamená?

Pediatr je lékař - odborník zaměřující se na péči o zdraví dětí a mladistvých (v ČR do 19 let), tedy praktický lékař pro děti a dorost. Důraz je kladen na prevenci (např. očkování).Kdo je to, byl Pediatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pediatr? Lidé, lékařství

Líbí se vám definice kdo je to Pediatr? Pak se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Quartz? Víte, co je to Synagoga? Vzpomněli byste si na význam slova Mluvnické kategorie? Pamatujete si definici pojmu Antispam?

Klíčová slova: pojem, kdo je Pediatr?, etymologie, vysvětlení, přesný výraz, kdo to je, definice, popis, informace, termín, formulace, slovo, synonymum, přesný význam, význam

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pediatr

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Pediatr? Kdo to byl Pediatr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pediatr? Definice pojmu Pediatr je v kategorii lékařství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, výraz například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Pediatr i v jiné sekci než v lékařství.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?