Kdo je to?
Kdo je to, byl Pediatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pediatr? Lidé, lékařství

Kdo je to Pediatr?

Jaký je význam slova Pediatr? Co to znamená?

Pediatr je lékař - odborník zaměřující se na péči o zdraví dětí a mladistvých (v ČR do 19 let), tedy praktický lékař pro děti a dorost. Důraz je kladen na prevenci (např. očkování).Kdo je to, byl Pediatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pediatr? Lidé, lékařství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Pediatr? s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Saldo? Znáte pojem Osteochondróza? Vzpomněli byste si na význam slova Promoce? Pamatujete si definici pojmu Úvěr?

Klíčová slova: slovo, co znamená, lékařství, informace, přesný význam, kdo je Pediatr?, vysvětlení, formulace, Pediatr, heslo, popis, termín, co je to Pediatr?, etymologie, wiki

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Pediatr, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Pediatr? Kdo to byl Pediatr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pediatr? Definice pojmu Pediatr je v kategorii lékařství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci lékařství.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?