Kdo je to?
Kdo je to, byl Kněžka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kněžka? Lidé, náboženství

Kdo je to Kněžka?

Jaký je význam slova Kněžka? Co to znamená?

Kněžka je v určitém smyslu ženským protějškem kněze. Je profesionálkou v umění rituálních náboženských obřadů a působí jako zprostředkovatelka kontaktu s bohy. Kněžky byly typické pro většinu starověkých náboženství.
Často se jednalo o panny z vyšších společenských kruhů. V pozdějších dobách byla činnost kněžek omezena, vyskytují se pouze v některých náboženstvích a většinou jako farářky.Kdo je to, byl Kněžka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kněžka? Lidé, náboženství

Líbí se vám definice kdo je to Kněžka? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem MWh? Víte, co je to Investigativní? Víte, co je to Hamr? Pamatujete si definici pojmu Gastritida?

Klíčová slova: význam slova, etymologie, termín, popis, heslo, co znamená, přesný výraz, kdo je Kněžka?, Kněžka, pojem, význam, synonymum, vysvětlení, přesný význam, formulace

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Kněžka, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kněžka? Kdo to byl Kněžka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kněžka? Definice pojmu Kněžka je v kategorii náboženství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Kněžka i v jiné kategorii než v náboženství.