Kdo je to?
Kdo je to, byl Endomorf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Endomorf? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Endomorf?

Co znamená a jaký je význam slova Endomorf?

Endomorf patří k označení svalových typů. Jedná se o člověka a malou a podsaditou postavou bez jasně vyrýsovaných svalů a pomalým metabolismem. Velmi rychle dokáže nabrat na váze, a to jak svaly, tak tuk. Má silné svaly a velkou sílu v nohou. Musí jíst často a málo, musí se vyhýbat tučným jídlům.
Chce - li se zbavit tuku a nabrat svaly, musí posilovat, běhat, intenzivně trénovat a zaměřit se na úpravu jídelníčku, zvláště příjmu bílkovin – preferovat libové maso, ryby nebo vejce.Kdo je to, byl Endomorf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Endomorf? Lidé, vlastnosti

Definici slova Endomorf můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Polygon? Pamatujete si definici pojmu Futsal? Znáte pojem Mac adresa? Vzpomněli byste si na význam slova Struma?

Klíčová slova: heslo, formulace, kdo je Endomorf?, co znamená, význam slova, synonymum, etymologie, co je to Endomorf?, popis, přesný význam, Endomorf, wiki, původ slova, vysvětlení, termín

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Endomorf

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Endomorf? Kdo to byl Endomorf? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Endomorf? Definice pojmu Endomorf patří do sekce vlastnosti. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v vlastnosti.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.