Kdo je to?
Kdo je to, byl Endomorf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Endomorf? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Endomorf?

Co znamená a jaký je význam slova Endomorf?

Endomorf patří k označení svalových typů. Jedná se o člověka a malou a podsaditou postavou bez jasně vyrýsovaných svalů a pomalým metabolismem. Velmi rychle dokáže nabrat na váze, a to jak svaly, tak tuk. Má silné svaly a velkou sílu v nohou. Musí jíst často a málo, musí se vyhýbat tučným jídlům.
Chce - li se zbavit tuku a nabrat svaly, musí posilovat, běhat, intenzivně trénovat a zaměřit se na úpravu jídelníčku, zvláště příjmu bílkovin – preferovat libové maso, ryby nebo vejce.Kdo je to, byl Endomorf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Endomorf? Lidé, vlastnosti

Zaujalo vás slovo, termín Endomorf? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Last minute? Znáte pojem Aikido? Vzpomněli byste si na význam slova Mandragora? Pamatujete si definici pojmu Baráž?

Klíčová slova: kdo je Endomorf?, Endomorf, význam slova, wiki, vlastnosti, pojem, co znamená, význam pojmu, heslo, přesný význam, termín, formulace, vysvětlení, etymologie, původ slova

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Endomorf? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Endomorf? Kdo to byl Endomorf? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Endomorf? Definice pojmu Endomorf se nachází v kategorii vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Endomorf hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.