Kdo je to?
Kdo je to, byl Schizofrenik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Schizofrenik? Lidé, lékařství

Kdo je to Schizofrenik?

Jaký je význam slova Schizofrenik? Co to znamená?

Schizofrenik je člověk se závažnou duševní chorobou. Schizofrenie, lidově rozdvojená osobnost, se projevuje poruchami vnímání reality, halucinacemi, pozměněným chováním a celkově mění osobnost nemocného. Nemá vliv na inteligenci postiženého.Kdo je to, byl Schizofrenik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Schizofrenik? Lidé, lékařství

Tento text (Schizofrenik) můžete sdílet s kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Ecce homo? Znáte pojem Nirvána? Vzpomněli byste si na význam slova Hmotný majetek? Pamatujete si definici pojmu Monolog?

Klíčová slova: co je to Schizofrenik?, přesný výraz, co znamená, popis, formulace, přesný význam, lékařství, slovo, popis, kdo je Schizofrenik?, význam pojmu, termín, původ slova, definice, wiki

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Schizofrenik

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Schizofrenik? Kdo to byl Schizofrenik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Schizofrenik? Definice pojmu Schizofrenik je v kategorii lékařství. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo kupř. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než lékařství).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.