Kdo je to?
Kdo je to Bára Basiková? Životopis Bára Basiková, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Bára Basiková?

Kdo je to Bára Basiková? Stručný životopis

Bára Basiková je populární zpěvačka. Kariéru začala ve skupině Precedens, pokračovala ve skupině Stromboli a vystupuje i sólově. Velký úspěch jí přineslo i vystupování ve známých muzikálech jako Jesus Christ Superstar, Kleopatra, Rusalka a Johanka z Arku. Oblíbený je i projekt Gregoriana, jehož základem jsou latinské texty.
Bára Basiková vydala také řadu vlastních alb, k některým písním napsala vlastní texty.Kdo je to Bára Basiková? Životopis Bára Basiková, lidé, osobnosti z hudba

Tento text (Bára Basiková) můžete samozřejmě sdílet se známými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Bára Basiková

Národnost: česká
Datum narození: 17. února 1963
Místo narození: Praha

Vzpomněli byste si na význam slova Tygří ořech? Vzpomněli byste si na význam slova cv? Znáte pojem Bubble tea? Znáte pojem Kung-fu?

Klíčová slova: popis, hudba, termín, co je to Bára Basiková?, kdo je Bára Basiková?, definice, kdo to je, vysvětlení, slovo, informace, heslo, formulace, přesný výraz, původ slova, wiki

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Bára Basiková

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Bára Basiková? Kdo to byl Bára Basiková? Kdy se narodil Bára Basiková? Kde se narodil Bára Basiková? Bára Basiková je v kategorii hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Bára Basiková řekněme například na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bára Basiková i v jiné kategorii než je hudba.