Kdo je to?
Kdo je to, byl Humanista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Humanista? Lidé, filozofie

Kdo je to Humanista?

Jaký je význam slova Humanista? Co to znamená?

Humanista byl v původním významu přívrženec filozofického směru, který vznikl v období renesance. Humanistický znamená zaměřený na člověka a lidstvo. Humanismus se staví proti násilí, rasismu, diskriminaci z rasových nebo náboženských či jiných důvodů, zdůrazňuje univerzální lidství a solidaritu.Kdo je to, byl Humanista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Humanista? Lidé, filozofie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Humanista? s blízkými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Draft? Znáte pojem DPD? Vzpomněli byste si na význam slova Tepelné čerpadlo? Pamatujete si definici pojmu Licence?

Klíčová slova: popis, informace, co je to Humanista?, přesný výraz, popis, formulace, etymologie, definice, wiki, Humanista, původ slova, kdo je Humanista?, kdo to je, termín, význam pojmu

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Humanista, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Humanista? Kdo to byl Humanista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Humanista? Definice pojmu Humanista je v kategorii filozofie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat pojem, definici, text, výraz řekněme například ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Humanista i jinde než v sekci než v filozofie.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.