Kdo je to?
Kdo je to, byl Belzebub? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Belzebub? Lidé, mytologie

Kdo je to Belzebub?

Jaký je význam slova Belzebub? Co to znamená?

Belzebub je jedno z označení pro ďábla. Je úhlavním nepřítelem Boha a ztělesněním zla. Belzebub může mít různé podoby – například člověka s rohy, kopyty, často také s vidlemi, popřípadě anděla s křídly netopýra.
Belzebub byl později zobrazován ve stále děsivějších podobách a svalovaly se na něj všechny hříchy i zlo.Kdo je to, byl Belzebub? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Belzebub? Lidé, mytologie

Líbí se vám definice kdo je to Belzebub? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Beletrie? Znáte pojem Cirhóza jater? Vzpomněli byste si na význam slova Chat? Pamatujete si definici pojmu Softshell?

Klíčová slova: definice, přesný význam, co znamená, popis, kdo to je, wiki, pojem, heslo, přesný výraz, formulace, Belzebub, co je to Belzebub?, etymologie, význam pojmu, mytologie

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Belzebub, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Belzebub? Kdo to byl Belzebub? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Belzebub? Definice pojmu Belzebub je v kategorii mytologie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Belzebub i jinde než v sekci než v mytologie.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.