Kdo je to?
Kdo je to, byl Belzebub? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Belzebub? Lidé, mytologie

Kdo je to Belzebub?

Jaký je význam slova Belzebub? Co to znamená?

Belzebub je jedno z označení pro ďábla. Je úhlavním nepřítelem Boha a ztělesněním zla. Belzebub může mít různé podoby – například člověka s rohy, kopyty, často také s vidlemi, popřípadě anděla s křídly netopýra.
Belzebub byl později zobrazován ve stále děsivějších podobách a svalovaly se na něj všechny hříchy i zlo.Kdo je to, byl Belzebub? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Belzebub? Lidé, mytologie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Belzebub sdílet s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Beletrie? Znáte pojem Cirhóza jater? Vzpomněli byste si na význam slova Chat? Pamatujete si definici pojmu Softshell?

Klíčová slova: slovo, synonymum, původ slova, co znamená, Belzebub, kdo to je, popis, kdo je Belzebub?, mytologie, popis, význam pojmu, vysvětlení, informace, co je to Belzebub?, definice

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Belzebub? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Belzebub? Kdo to byl Belzebub? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Belzebub? Definice pojmu Belzebub se nachází v kategorii mytologie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít výraz, text, termín, pojem třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než mytologie).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.