Kdo je to?
Kdo je to, byl Mamánek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mamánek? Lidé, hanlivé

Kdo je to Mamánek?

Co znamená a jaký je význam slova Mamánek?

Mamánek je označení pro muže závislého i v dospělém věku na matce. Maminku považuje za hlavní ženu svého života, je na ní závislý emočně. Snaží se své partnerky seznámit s maminkou a zařizuje se podle jejího názoru. Většinou není schopen se sám pro něco rozhodnout.
Mamánek se často u matky i stravuje, nechá si prát prádlo a všestranně o sebe pečovat. S matkou také neustále telefonuje a vše konzultuje. Neustále zdůrazňování matky bývá příčinou neuspokojivých partnerských vztahů mamánka.Kdo je to, byl Mamánek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mamánek? Lidé, hanlivé

Tento text (Mamánek) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Quiche? Vzpomněli byste si na význam slova Determinant? Znáte pojem Spektakulární? Znáte pojem Kuskus?

Klíčová slova: přesný význam, popis, formulace, vysvětlení, synonymum, přesný výraz, Mamánek, význam, informace, etymologie, slovo, co znamená, co je to Mamánek?, wiki, definice

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Mamánek? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Mamánek? Kdo to byl Mamánek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mamánek? Definice pojmu Mamánek je v sekci hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Mamánek i jinde než v sekci než v hanlivé.