Kdo je to?
Kdo je to Lionel Messi? Životopis Lionel Messi, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Lionel Messi?

Kdo je to Lionel Messi? Stručný životopis

Lionel Messi je fotbalista a reprezentant Argentiny. Pro svůj způsob hry bývá srovnáván s Diegem Maradonou. Je hráčem FC Barcelona. Řadí se k nejlepším střelcům nejvyšší španělské fotbalové soutěže. Zasloužil se o čtyři vítězství Barcelony v Lize mistrů UEFA a tři v Superpoháru UEFA. Byl také členem reprezentačního olympijského týmu, který získal zlato.
Lionel Messi nosí dres s číslem 10.Kdo je to Lionel Messi? Životopis Lionel Messi, lidé, osobnosti z sport

Tento text (Lionel Messi) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Lionel Messi

Národnost: Argentina
Datum narození: 24. června 1987
Místo narození: Rosario

Vzpomněli byste si na význam slova Abrupce? Vzpomněli byste si na význam slova Eugenika? Znáte pojem Zápočtový list? Znáte pojem Astma?

Klíčová slova: co je to Lionel Messi?, přesný výraz, význam, Lionel Messi, informace, formulace, synonymum, význam pojmu, vysvětlení, kdo je Lionel Messi?, sport, heslo, popis, význam slova, definice

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Lionel Messi?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Lionel Messi? Kdo to byl Lionel Messi? Kdy se narodil Lionel Messi? Kde se narodil Lionel Messi? Lionel Messi je v kategorii sport. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Lionel Messi kupř. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lionel Messi i v jiné kategorii než je sport.