Kdo je to?
Kdo je to Lionel Messi? Životopis Lionel Messi, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Lionel Messi?

Kdo je to Lionel Messi? Stručný životopis

Lionel Messi je fotbalista a reprezentant Argentiny. Pro svůj způsob hry bývá srovnáván s Diegem Maradonou. Je hráčem FC Barcelona. Řadí se k nejlepším střelcům nejvyšší španělské fotbalové soutěže. Zasloužil se o čtyři vítězství Barcelony v Lize mistrů UEFA a tři v Superpoháru UEFA. Byl také členem reprezentačního olympijského týmu, který získal zlato.
Lionel Messi nosí dres s číslem 10.Kdo je to Lionel Messi? Životopis Lionel Messi, lidé, osobnosti z sport

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Lionel Messi s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Lionel Messi

Národnost: Argentina
Datum narození: 24. června 1987
Místo narození: Rosario

Víte, co je to Amuse bouche? Znáte pojem Šantán? Vzpomněli byste si na význam slova Adorace? Pamatujete si definici pojmu Cenný papír?

Klíčová slova: heslo, vysvětlení, synonymum, wiki, kdo je Lionel Messi?, význam slova, formulace, slovo, popis, pojem, popis, co znamená, definice, kdo to je, význam pojmu

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Lionel Messi? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Lionel Messi? Kdo to byl Lionel Messi? Kdy se narodil Lionel Messi? Kde se narodil Lionel Messi? Lionel Messi se nachází v kategorii sport. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Lionel Messi dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lionel Messi i v jiné kategorii než je sport.