Kdo je to?
Kdo je to, byl Koblihář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Koblihář? Lidé, hanlivé

Kdo je to Koblihář?

Co znamená a jaký je význam slova Koblihář?

Hanlivým slovem koblihář označujeme příznivce Andreje Babiše a politického hnutí ANO. Andrej Babiš na svých předvolebních mítincích rozdával zdarma koblihy, které se tak staly symbolem laciného "úplatku" voličů hnutí ANO.Kdo je to, byl Koblihář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Koblihář? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Koblihář sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Halal? Znáte pojem Polarizační filtr? Vzpomněli byste si na význam slova Aproximace? Pamatujete si definici pojmu Blue ray?

Klíčová slova: vysvětlení, informace, co znamená, slovo, heslo, termín, popis, definice, formulace, etymologie, přesný význam, synonymum, hanlivé, wiki, popis

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Koblihář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Koblihář? Kdo to byl Koblihář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Koblihář? Definice pojmu Koblihář se nachází v kategorii hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v hanlivé.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.