Kdo je to?
Kdo je to, byl Koblihář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Koblihář? Lidé, hanlivé

Kdo je to Koblihář?

Co znamená a jaký je význam slova Koblihář?

Hanlivým slovem koblihář označujeme příznivce Andreje Babiše a politického hnutí ANO. Andrej Babiš na svých předvolebních mítincích rozdával zdarma koblihy, které se tak staly symbolem laciného "úplatku" voličů hnutí ANO.Kdo je to, byl Koblihář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Koblihář? Lidé, hanlivé

Tento text (Koblihář) můžete sdílet s přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Biatlon? Vzpomněli byste si na význam slova PPL? Pamatujete si definici pojmu Ledek? Znáte pojem Fortifikace?

Klíčová slova: hanlivé, slovo, význam, vysvětlení, informace, formulace, termín, kdo to je, definice, pojem, heslo, přesný výraz, význam slova, přesný význam, Koblihář

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Koblihář

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Koblihář? Kdo to byl Koblihář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Koblihář? Definice pojmu Koblihář je v kategorii hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v hanlivé.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.