Kdo je to?
Kdo je to, byl Žid? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Žid? Lidé, národnost

Kdo je to Žid?

Co znamená a jaký je význam slova Žid?

Žid je příslušník semitského národa obývajícího stát Izrael. Židé hovoří hebrejsky a jsou i skupinou náboženskou. Židé byli v průběhu historie pronásledováni křesťany, kteří věřili, že jsou zodpovědní za smrt Krista. Zcela vyhladit chtěl Židy Adolf Hitler během druhé světové války. Prosazoval úplně zcestnou ideologii o nadřazenosti árijské rasy. Počty obětí z řad Židů dosahují několika milionů. Mluvíme o tzv. holocaustu.Kdo je to, byl Žid? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Žid? Lidé, národnost

Budeme rádi, pokud budete definici slova Žid sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Inflace? Znáte pojem Lymfodrenáž? Vzpomněli byste si na význam slova Zánět? Pamatujete si definici pojmu Objem?

Klíčová slova: význam slova, význam, definice, národnost, popis, synonymum, etymologie, slovo, wiki, Žid, význam pojmu, co znamená, pojem, popis, informace

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Žid, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Žid? Kdo to byl Žid? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Žid? Definice pojmu Žid se nachází v sekci národnost. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo řekněme v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Žid i v jiné kategorii než je sekce národnost.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.