Kdo je to?
Kdo je to, byl Žid? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Žid? Lidé, národnost

Kdo je to Žid?

Co znamená a jaký je význam slova Žid?

Žid je příslušník semitského národa obývajícího stát Izrael. Židé hovoří hebrejsky a jsou i skupinou náboženskou. Židé byli v průběhu historie pronásledováni křesťany, kteří věřili, že jsou zodpovědní za smrt Krista. Zcela vyhladit chtěl Židy Adolf Hitler během druhé světové války. Prosazoval úplně zcestnou ideologii o nadřazenosti árijské rasy. Počty obětí z řad Židů dosahují několika milionů. Mluvíme o tzv. holocaustu.Kdo je to, byl Žid? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Žid? Lidé, národnost

Líbí se vám definice kdo je to Žid? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Inflace? Víte, co je to Mikroplyš? Pamatujete si definici pojmu Veletucet? Pamatujete si definici pojmu Kondenzační kotel?

Klíčová slova: národnost, etymologie, kdo to je, popis, slovo, přesný výraz, formulace, synonymum, heslo, termín, co znamená, wiki, původ slova, význam pojmu, přesný význam

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Žid, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Žid? Kdo to byl Žid? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Žid? Definice pojmu Žid je v kategorii národnost. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se též vyhledat pojem, termín, výraz, heslo např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než národnost).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.