Kdo je to?
Kdo je to, byl Žid? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Žid? Lidé, národnost

Kdo je to Žid?

Co znamená a jaký je význam slova Žid?

Žid je příslušník semitského národa obývajícího stát Izrael. Židé hovoří hebrejsky a jsou i skupinou náboženskou. Židé byli v průběhu historie pronásledováni křesťany, kteří věřili, že jsou zodpovědní za smrt Krista. Zcela vyhladit chtěl Židy Adolf Hitler během druhé světové války. Prosazoval úplně zcestnou ideologii o nadřazenosti árijské rasy. Počty obětí z řad Židů dosahují několika milionů. Mluvíme o tzv. holocaustu.Kdo je to, byl Žid? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Žid? Lidé, národnost

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Žid se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Inflace? Znáte pojem Lymfodrenáž? Vzpomněli byste si na význam slova Zánět? Pamatujete si definici pojmu Objem?

Klíčová slova: Žid, význam pojmu, co znamená, význam, definice, termín, heslo, význam slova, popis, slovo, informace, formulace, národnost, co je to Žid?, kdo je Žid?

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Žid? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Žid? Kdo to byl Žid? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Žid? Definice pojmu Žid se nachází v kategorii národnost. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít pojem, výraz, termín, heslo třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie národnost.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.