Kdo je to?
Kdo je to, byl Višnu? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Višnu? Lidé, mytologie

Kdo je to Višnu?

Co znamená a jaký je význam slova Višnu?

Višnu patří k nejvýznamnějším a nejpopulárnějším hinduistickým božstvům. Často je považován za jediného skutečného Boha. Bývá zobrazován jako postava s tmavou nebo namodralou pletí a má čtyři ruce. V nich drží různé znaky – ulita symbolizuje pět živlů, disk má useknout hlavy démonů, lotos znázorňuje pravdu a čistotu, kyj je pramenem síly.
Višnu má deset známých vtělení, z nichž se devět mělo již zjevit a na desáté se teprve čeká.Kdo je to, byl Višnu? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Višnu? Lidé, mytologie

Tento text (Višnu) můžete sdílet se známými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Psyllium? Vzpomněli byste si na význam slova Obligátní? Znáte pojem Ostropestřec mariánský? Znáte pojem Úvodník?

Klíčová slova: synonymum, význam pojmu, kdo to je, kdo je Višnu?, co je to Višnu?, slovo, termín, přesný výraz, Višnu, etymologie, wiki, definice, původ slova, informace, popis

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Višnu, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Višnu? Kdo to byl Višnu? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Višnu? Definice pojmu Višnu je v kategorii mytologie. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín řekněme například na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Višnu i v jiné kategorii než je sekce mytologie.