Kdo je to?
Kdo je to, byl Višnu? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Višnu? Lidé, mytologie

Kdo je to Višnu?

Co znamená a jaký je význam slova Višnu?

Višnu patří k nejvýznamnějším a nejpopulárnějším hinduistickým božstvům. Často je považován za jediného skutečného Boha. Bývá zobrazován jako postava s tmavou nebo namodralou pletí a má čtyři ruce. V nich drží různé znaky – ulita symbolizuje pět živlů, disk má useknout hlavy démonů, lotos znázorňuje pravdu a čistotu, kyj je pramenem síly.
Višnu má deset známých vtělení, z nichž se devět mělo již zjevit a na desáté se teprve čeká.Kdo je to, byl Višnu? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Višnu? Lidé, mytologie

Sdílejte tuto stránku se slovem Višnu s přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Kiwano? Znáte pojem Čádor? Vzpomněli byste si na význam slova Genius loci? Pamatujete si definici pojmu Obsese?

Klíčová slova: wiki, pojem, co je to Višnu?, Višnu, slovo, význam, heslo, popis, původ slova, definice, formulace, kdo je Višnu?, vysvětlení, informace, etymologie

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Višnu, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Višnu? Kdo to byl Višnu? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Višnu? Definice pojmu Višnu je v kategorii mytologie. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci mytologie.