Kdo je to?
Kdo je to, byl Višnu? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Višnu? Lidé, mytologie

Kdo je to Višnu?

Co znamená a jaký je význam slova Višnu?

Višnu patří k nejvýznamnějším a nejpopulárnějším hinduistickým božstvům. Často je považován za jediného skutečného Boha. Bývá zobrazován jako postava s tmavou nebo namodralou pletí a má čtyři ruce. V nich drží různé znaky – ulita symbolizuje pět živlů, disk má useknout hlavy démonů, lotos znázorňuje pravdu a čistotu, kyj je pramenem síly.
Višnu má deset známých vtělení, z nichž se devět mělo již zjevit a na desáté se teprve čeká.Kdo je to, byl Višnu? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Višnu? Lidé, mytologie

Definici slova Višnu můžete sdílet s přáteli a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Psyllium? Pamatujete si definici pojmu Debaras? Znáte pojem Ostropestřec mariánský? Vzpomněli byste si na význam slova Deus ex machina?

Klíčová slova: wiki, heslo, přesný význam, význam, vysvětlení, mytologie, kdo to je, co je to Višnu?, definice, kdo je Višnu?, etymologie, synonymum, formulace, pojem, význam slova

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Višnu? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Višnu? Kdo to byl Višnu? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Višnu? Definice pojmu Višnu se nachází v kategorii mytologie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v mytologie.