Kdo je to?
Kdo je to, byl Wotan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Wotan? Lidé, mytologie

Kdo je to Wotan?

Jaký je význam slova Wotan? Co to znamená?

Wotan neboli Wodan byl původním bohem starých Germánů a Anglosasů. Byl považován za praboha, předchůdce dalších božstev.
Je znám z výzkumu psychologa C.G. Junga, který Wotana označil za ovlivnitele myslí příslušníků německého národa a považoval ho za příčinu nástupu nacizmu. Přisuzoval mu jisté kvality, ale především násilnictví a šílenost.Kdo je to, byl Wotan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Wotan? Lidé, mytologie

Sdílejte tuto stránku se slovem Wotan s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Hologram? Znáte pojem Drobná stavba? Vzpomněli byste si na význam slova Ekologie? Pamatujete si definici pojmu Tarhoňa?

Klíčová slova: synonymum, přesný význam, pojem, význam slova, definice, význam, co je to Wotan?, původ slova, vysvětlení, kdo to je, slovo, popis, Wotan, kdo je Wotan?, heslo

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Wotan? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Wotan? Kdo to byl Wotan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Wotan? Definice pojmu Wotan je v sekci mytologie. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít pojem, termín, výraz, heslo třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v mytologie.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.