Kdo je to?
Kdo je to, byl Wotan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Wotan? Lidé, mytologie

Kdo je to Wotan?

Jaký je význam slova Wotan? Co to znamená?

Wotan neboli Wodan byl původním bohem starých Germánů a Anglosasů. Byl považován za praboha, předchůdce dalších božstev.
Je znám z výzkumu psychologa C.G. Junga, který Wotana označil za ovlivnitele myslí příslušníků německého národa a považoval ho za příčinu nástupu nacizmu. Přisuzoval mu jisté kvality, ale především násilnictví a šílenost.Kdo je to, byl Wotan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Wotan? Lidé, mytologie

Líbí se vám definice kdo je to Wotan? Pak se podělte s blízkými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Hologram? Znáte pojem Drobná stavba? Vzpomněli byste si na význam slova Ekologie? Pamatujete si definici pojmu Tarhoňa?

Klíčová slova: význam pojmu, co je to Wotan?, Wotan, přesný význam, původ slova, vysvětlení, význam, mytologie, definice, termín, etymologie, co znamená, význam slova, popis, wiki

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Wotan, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Wotan? Kdo to byl Wotan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Wotan? Definice pojmu Wotan je v kategorii mytologie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též najít pojem, termín, výraz, heslo řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Wotan i v jiné sekci než je kategorie mytologie.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.