Kdo je to?
Kdo je to, byl Wotan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Wotan? Lidé, mytologie

Kdo je to Wotan?

Jaký je význam slova Wotan? Co to znamená?

Wotan neboli Wodan byl původním bohem starých Germánů a Anglosasů. Byl považován za praboha, předchůdce dalších božstev.
Je znám z výzkumu psychologa C.G. Junga, který Wotana označil za ovlivnitele myslí příslušníků německého národa a považoval ho za příčinu nástupu nacizmu. Přisuzoval mu jisté kvality, ale především násilnictví a šílenost.Kdo je to, byl Wotan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Wotan? Lidé, mytologie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Wotan s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Tiché víno? Znáte pojem Stáž? Víte, co je to Mezonetový byt? Víte, co je to Artralgie?

Klíčová slova: etymologie, popis, pojem, původ slova, kdo je Wotan?, co je to Wotan?, přesný význam, formulace, kdo to je, co znamená, vysvětlení, termín, heslo, význam slova, Wotan

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Wotan, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Wotan? Kdo to byl Wotan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Wotan? Definice pojmu Wotan se nachází v sekci mytologie. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít pojem, text, definici, dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Wotan i v jiné kategorii než je sekce mytologie.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.