Kdo je to?
Kdo je to, byl Azrael? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Azrael? Lidé, náboženství

Kdo je to Azrael?

Jaký je význam slova Azrael? Co to znamená?

Azrael má mnoho různých dalších pojmenování, vždy se však jedná o anděla smrti. Je znám především v islámu. Není přímo zmiňován v koránu, proto se předpokládá, že má původ v jiných náboženstvích nebo legendách. Je pověřen sbíráním duší a jejich předvedením před soud.
Často bývá zobrazován jako archanděl nebo smrt. Židé ho často spojují se zlem. Má být poslední bytostí, která zemře.Kdo je to, byl Azrael? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Azrael? Lidé, náboženství

Sdílejte tuto stránku se slovem Azrael s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Sloka? Znáte pojem Emulze? Vzpomněli byste si na význam slova Instagram? Pamatujete si definici pojmu Vasektomie?

Klíčová slova: co je to Azrael?, formulace, význam pojmu, definice, pojem, co znamená, vysvětlení, Azrael, kdo to je, kdo je Azrael?, popis, informace, wiki, původ slova, slovo

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Co znamená Azrael? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Azrael? Kdo to byl Azrael? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Azrael? Definice pojmu Azrael je v sekci náboženství. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Azrael i v jiné kategorii než v náboženství.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.