Kdo je to?
Kdo je to, byl Azrael? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Azrael? Lidé, náboženství

Kdo je to Azrael?

Jaký je význam slova Azrael? Co to znamená?

Azrael má mnoho různých dalších pojmenování, vždy se však jedná o anděla smrti. Je znám především v islámu. Není přímo zmiňován v koránu, proto se předpokládá, že má původ v jiných náboženstvích nebo legendách. Je pověřen sbíráním duší a jejich předvedením před soud.
Často bývá zobrazován jako archanděl nebo smrt. Židé ho často spojují se zlem. Má být poslední bytostí, která zemře.Kdo je to, byl Azrael? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Azrael? Lidé, náboženství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Azrael sdílet s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Karát? Pamatujete si definici pojmu Seraf? Vzpomněli byste si na význam slova Kaki? Vzpomněli byste si na význam slova Reductil?

Klíčová slova: definice, význam slova, popis, synonymum, formulace, přesný význam, wiki, termín, heslo, vysvětlení, co znamená, význam, pojem, popis, slovo

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Azrael

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Azrael? Kdo to byl Azrael? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Azrael? Definice pojmu Azrael patří do sekce náboženství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než náboženství).

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.