Kdo je to?
Kdo je to, byl Beduín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Beduín? Lidé, náboženství

Kdo je to Beduín?

Co znamená a jaký je význam slova Beduín?

Beduín je obyvatel oblasti sahající od Sahary až k Arabské poušti. Jedná se o arabské kočovné kmeny, nomády, kteří se přemisťují po pouštních územích. Beduíni žijí v kmenech, které fungují na základě příbuzenských vztahů, základem je vždy samotná rodina, kterou řídí šejk, a k ní se přidávají další příbuzní.
Beduíni kočují a farmaří, přecházejí mezi jednotlivými vodními zdroji. Bohatší kmen vlastní stáda velbloudů, chudší kozy a ovce.Kdo je to, byl Beduín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Beduín? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Beduín? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to SEO? Víte, co je to Goji? Pamatujete si definici pojmu Šambala? Pamatujete si definici pojmu Samovar?

Klíčová slova: vysvětlení, náboženství, význam pojmu, význam slova, pojem, termín, popis, popis, formulace, etymologie, heslo, kdo je Beduín?, synonymum, přesný význam, informace

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Beduín, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Beduín? Kdo to byl Beduín? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Beduín? Definice pojmu Beduín je v kategorii náboženství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Beduín i v jiných kategoriích (než náboženství).

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?