Kdo je to?
Kdo je to, byl Beduín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Beduín? Lidé, náboženství

Kdo je to Beduín?

Co znamená a jaký je význam slova Beduín?

Beduín je obyvatel oblasti sahající od Sahary až k Arabské poušti. Jedná se o arabské kočovné kmeny, nomády, kteří se přemisťují po pouštních územích. Beduíni žijí v kmenech, které fungují na základě příbuzenských vztahů, základem je vždy samotná rodina, kterou řídí šejk, a k ní se přidávají další příbuzní.
Beduíni kočují a farmaří, přecházejí mezi jednotlivými vodními zdroji. Bohatší kmen vlastní stáda velbloudů, chudší kozy a ovce.Kdo je to, byl Beduín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Beduín? Lidé, náboženství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Beduín sdílet s kolegy na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to SEO? Pamatujete si definici pojmu Šelest na srdci? Pamatujete si definici pojmu Šambala? Vzpomněli byste si na význam slova Mikrovlákno?

Klíčová slova: slovo, význam, význam slova, etymologie, přesný výraz, wiki, vysvětlení, popis, informace, původ slova, Beduín, co je to Beduín?, kdo je Beduín?, co znamená, heslo

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Beduín

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Beduín? Kdo to byl Beduín? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Beduín? Definice pojmu Beduín patří do sekce náboženství. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie náboženství.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?