Kdo je to?
Kdo je to, byl Beduín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Beduín? Lidé, náboženství

Kdo je to Beduín?

Co znamená a jaký je význam slova Beduín?

Beduín je obyvatel oblasti sahající od Sahary až k Arabské poušti. Jedná se o arabské kočovné kmeny, nomády, kteří se přemisťují po pouštních územích. Beduíni žijí v kmenech, které fungují na základě příbuzenských vztahů, základem je vždy samotná rodina, kterou řídí šejk, a k ní se přidávají další příbuzní.
Beduíni kočují a farmaří, přecházejí mezi jednotlivými vodními zdroji. Bohatší kmen vlastní stáda velbloudů, chudší kozy a ovce.Kdo je to, byl Beduín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Beduín? Lidé, náboženství

Definici slova Beduín můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Kašmír? Znáte pojem Jmenovatel? Vzpomněli byste si na význam slova Lanýž? Pamatujete si definici pojmu Bible?

Klíčová slova: etymologie, význam, definice, wiki, popis, popis, co znamená, náboženství, informace, význam pojmu, význam slova, Beduín, co je to Beduín?, kdo to je, heslo

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Beduín

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Beduín? Kdo to byl Beduín? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Beduín? Definice pojmu Beduín patří do sekce náboženství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se také najít pojem, text, definici, řekněme třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v náboženství.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?