Kdo je to?
Kdo je to, byl Beduín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Beduín? Lidé, náboženství

Kdo je to Beduín?

Co znamená a jaký je význam slova Beduín?

Beduín je obyvatel oblasti sahající od Sahary až k Arabské poušti. Jedná se o arabské kočovné kmeny, nomády, kteří se přemisťují po pouštních územích. Beduíni žijí v kmenech, které fungují na základě příbuzenských vztahů, základem je vždy samotná rodina, kterou řídí šejk, a k ní se přidávají další příbuzní.
Beduíni kočují a farmaří, přecházejí mezi jednotlivými vodními zdroji. Bohatší kmen vlastní stáda velbloudů, chudší kozy a ovce.Kdo je to, byl Beduín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Beduín? Lidé, náboženství

Zaujalo vás slovo, termín Beduín? Potom se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Kašmír? Znáte pojem Jmenovatel? Vzpomněli byste si na význam slova Lanýž? Pamatujete si definici pojmu Bible?

Klíčová slova: přesný výraz, význam pojmu, náboženství, formulace, popis, co je to Beduín?, heslo, kdo to je, pojem, popis, původ slova, informace, synonymum, Beduín, význam

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Beduín, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Beduín? Kdo to byl Beduín? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Beduín? Definice pojmu Beduín se nachází v sekci náboženství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste hledat pojem, text, definici, např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Beduín i v jiných kategoriích (než náboženství).

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?