Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Baldýnský? Životopis Tomáš Baldýnský, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Tomáš Baldýnský?

Kdo je to Tomáš Baldýnský? Stručný životopis

Tomáš Baldýnský je českou populární osobností. Tento novinář, herec, producent, scénárista a také filmový publicista vystupuje často pod přezdívkou Baldachýn. Nepravidelně také přispívá do magazínu Novinky, píše i fejetony do Lidových novin.
Tomáš Baldýnský je spoluautorem komiksu Zelený Raoul (časopis Reflex) a spoluzakladatelem serveru Kompost. Ten je zaměřen hlavně na humor a zábavu. Jako scénárista řídil tým seriálu Comeback a napsal scénář seriálu Kosmo. Působil také ve filmovém centru České akademie a v Radě Fondu ČR pro podporu a rozvoj české kinematografie.Kdo je to Tomáš Baldýnský? Životopis Tomáš Baldýnský, lidé, osobnosti z novináři

Líbí se stručný životopis s osobou Tomáš Baldýnský? Pak se podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Tomáš Baldýnský

Národnost: česká
Datum narození: 4. srpna 1972
Místo narození: Rakovník

Víte, co je to Správní delikt? Znáte pojem Tatarák? Vzpomněli byste si na význam slova Koliformní bakterie? Pamatujete si definici pojmu Křest?

Klíčová slova: co znamená, kdo to je, slovo, význam, informace, popis, význam pojmu, heslo, Tomáš Baldýnský, wiki, pojem, novináři, původ slova, popis, definice

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Tomáš Baldýnský

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Tomáš Baldýnský? Kdo to byl Tomáš Baldýnský? Kdy se narodil Tomáš Baldýnský? Kde se narodil Tomáš Baldýnský? Tomáš Baldýnský je v kategorii novináři. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Tomáš Baldýnský dejme tomu např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Baldýnský i v jiné kategorii než je novináři.