Kdo je to?
Kdo je to Daniel Dočekal? Životopis Daniel Dočekal, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Daniel Dočekal?

Kdo je to Daniel Dočekal? Stručný životopis

Daniel Dočekal je publicista, který svou tvorbu zveřejnuje skoro výhradně na internetu. Je expertem přes sociální sítě, spolupracoval na prosazení českého internetu a Fidonetu. Založil také internetový časopis Svět Namodro, který později prodal.
Je autorem wegblogu Pooh a používal zde přezdívku Medvídek Pů. Pracuje také na projektu DigiWeb.cz. Působil i jako šéfredaktor zpravodajského serveru iHNed.cz.Nyní je redaktorem časopisu Inside, kde také blogguje. Má svůj vlastní redakční systém PRS. Daniel Dočekal spolupracuje také s webzine lupa.cz a provozuje web 365tipů.Kdo je to Daniel Dočekal? Životopis Daniel Dočekal, lidé, osobnosti z novináři

Sdílejte tuto stránku s osobností Daniel Dočekal s přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Daniel Dočekal

Národnost: česká
Datum narození: 1967

Znáte pojem Obří slalom? Vzpomněli byste si na význam slova Osobní bankrot? Víte, co je to Operační systém? Znáte pojem Územní rozhodnutí?

Klíčová slova: přesný význam, informace, kdo je Daniel Dočekal?, termín, popis, Daniel Dočekal, co znamená, význam, co je to Daniel Dočekal?, vysvětlení, formulace, slovo, etymologie, původ slova, synonymum

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Daniel Dočekal?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Daniel Dočekal? Kdo to byl Daniel Dočekal? Kdy se narodil Daniel Dočekal? Daniel Dočekal je v kategorii novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Daniel Dočekal kupř. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Dočekal i v jiné kategorii než je novináři.