Kdo je to?
Kdo je to, byl Chalífa? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chalífa? Lidé, náboženství

Kdo je to Chalífa?

Jaký je význam slova Chalífa? Co to znamená?

Chalífa, jinak také kalif, označuje v arabském jazyce nástupce nebo zástupce. Běžně se toto označení užívá pro následovníky proroka Mohameda. Do 13. století byl chalífa také nejvyšším vládcem celé říše a nejvyšším islamistickým duchovním vůdcem.
Současným nechvalně známým chalífou je Abú Bakr al-Bagdádí, vůdce a chalífa islámského státu.Kdo je to, byl Chalífa? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chalífa? Lidé, náboženství

Líbí se vám definice kdo je to Chalífa? Pak se podělte s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Čtečka knih? Znáte pojem OTG? Vzpomněli byste si na význam slova Difúze? Pamatujete si definici pojmu Rabat?

Klíčová slova: popis, etymologie, kdo je Chalífa?, co znamená, wiki, synonymum, přesný výraz, definice, význam slova, informace, pojem, heslo, co je to Chalífa?, vysvětlení, popis

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Chalífa

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Chalífa? Kdo to byl Chalífa? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chalífa? Definice pojmu Chalífa je v kategorii náboženství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než náboženství).

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?