Kdo je to?
Kdo je to, byl Chalífa? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chalífa? Lidé, náboženství

Kdo je to Chalífa?

Jaký je význam slova Chalífa? Co to znamená?

Chalífa, jinak také kalif, označuje v arabském jazyce nástupce nebo zástupce. Běžně se toto označení užívá pro následovníky proroka Mohameda. Do 13. století byl chalífa také nejvyšším vládcem celé říše a nejvyšším islamistickým duchovním vůdcem.
Současným nechvalně známým chalífou je Abú Bakr al-Bagdádí, vůdce a chalífa islámského státu.Kdo je to, byl Chalífa? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chalífa? Lidé, náboženství

Definici slova Chalífa můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Nemoc? Pamatujete si definici pojmu Estrogen? Víte, co je to Groteska? Vzpomněli byste si na význam slova Preambule?

Klíčová slova: etymologie, pojem, význam slova, kdo je Chalífa?, slovo, definice, termín, informace, původ slova, heslo, co znamená, popis, přesný výraz, vysvětlení, přesný význam

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Chalífa

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Chalífa? Kdo to byl Chalífa? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chalífa? Definice pojmu Chalífa patří do sekce náboženství. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, definici řekněme třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Chalífa i v jiných kategoriích (než náboženství).

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?