Kdo je to?
Kdo je to, byl Chalífa? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chalífa? Lidé, náboženství

Kdo je to Chalífa?

Jaký je význam slova Chalífa? Co to znamená?

Chalífa, jinak také kalif, označuje v arabském jazyce nástupce nebo zástupce. Běžně se toto označení užívá pro následovníky proroka Mohameda. Do 13. století byl chalífa také nejvyšším vládcem celé říše a nejvyšším islamistickým duchovním vůdcem.
Současným nechvalně známým chalífou je Abú Bakr al-Bagdádí, vůdce a chalífa islámského státu.Kdo je to, byl Chalífa? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chalífa? Lidé, náboženství

Líbí se vám definice kdo je to Chalífa? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Nemoc? Víte, co je to Blue ray? Víte, co je to Groteska? Pamatujete si definici pojmu Adekvátní?

Klíčová slova: kdo to je, pojem, popis, wiki, vysvětlení, význam pojmu, definice, heslo, formulace, kdo je Chalífa?, popis, slovo, Chalífa, termín, synonymum

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Chalífa, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Chalífa? Kdo to byl Chalífa? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chalífa? Definice pojmu Chalífa je v kategorii náboženství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Chalífa i v jiné kategorii než v náboženství.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?