Kdo je to?
Kdo je to, byl Farizej? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Farizej? Lidé, náboženství

Kdo je to Farizej?

Co znamená a jaký je význam slova Farizej?

Farizej je stoupenec judaizmu z antického období. První zástupci tohoto ideového proudu jsou známi z 2. století před naším letopočtem. O farizejích se hovoří i v Novém zákoně, kde jsou označeni jako pokrytečtí, protože dělají něco jiného, než hlásají.
Toto označení pak přešlo do běžného jazyka, takže dnes je jako farizej označován právě pokrytec, ačkoli takové přenesení není považováno za zcela spravedlivé.Kdo je to, byl Farizej? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Farizej? Lidé, náboženství

Definici slova Farizej můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Tapioka? Pamatujete si definici pojmu Migréna? Znáte pojem Ego? Vzpomněli byste si na význam slova Vitiligo?

Klíčová slova: synonymum, slovo, kdo to je, kdo je Farizej?, význam slova, etymologie, definice, přesný význam, wiki, pojem, původ slova, vysvětlení, náboženství, formulace, co je to Farizej?

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Farizej? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Farizej? Kdo to byl Farizej? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Farizej? Definice pojmu Farizej se nachází v kategorii náboženství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Farizej i v jiné sekci než je kategorie náboženství.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.