Kdo je to?
Kdo je to, byl Farizej? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Farizej? Lidé, náboženství

Kdo je to Farizej?

Co znamená a jaký je význam slova Farizej?

Farizej je stoupenec judaizmu z antického období. První zástupci tohoto ideového proudu jsou známi z 2. století před naším letopočtem. O farizejích se hovoří i v Novém zákoně, kde jsou označeni jako pokrytečtí, protože dělají něco jiného, než hlásají.
Toto označení pak přešlo do běžného jazyka, takže dnes je jako farizej označován právě pokrytec, ačkoli takové přenesení není považováno za zcela spravedlivé.Kdo je to, byl Farizej? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Farizej? Lidé, náboženství

Tento text (Farizej) můžete sdílet se známými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Tapioka? Vzpomněli byste si na význam slova Armagedon? Znáte pojem Ego? Znáte pojem Osteoporóza?

Klíčová slova: význam slova, význam, co je to Farizej?, náboženství, informace, přesný význam, slovo, co znamená, heslo, formulace, etymologie, definice, popis, původ slova, pojem

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Farizej, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Farizej? Kdo to byl Farizej? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Farizej? Definice pojmu Farizej je v kategorii náboženství. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu např. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než náboženství).

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.