Kdo je to?
Kdo je to, byl Jednatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jednatel? Lidé, podnikání

Kdo je to Jednatel?

Jaký je význam slova Jednatel? Co to znamená?

Jednatel je statutárním orgánem společnosti s ručením omezeným. Může jím být společník nebo jakákoliv jiná fyzická osoba jmenovaná valnou hromadou. Jednatel je zodpovědný za obchodní vedení společnosti, musí být zapsán v obchodním rejstříku a nemůže být členem dozorčí rady, neboť ta nad jeho činností koná dohled.Kdo je to, byl Jednatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jednatel? Lidé, podnikání

Budeme rádi, pokud budete definici slova Jednatel sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Fejeton? Pamatujete si definici pojmu Garam másala? Vzpomněli byste si na význam slova Dysfrenie? Vzpomněli byste si na význam slova VIP?

Klíčová slova: slovo, význam slova, termín, Jednatel, co je to Jednatel?, přesný výraz, původ slova, wiki, pojem, etymologie, heslo, definice, popis, vysvětlení, popis

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Jednatel, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Jednatel? Kdo to byl Jednatel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jednatel? Definice pojmu Jednatel se nachází v sekci podnikání. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Jednatel i v jiné kategorii než je sekce podnikání.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.