Kdo je to?
Kdo je to, byl Jednatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jednatel? Lidé, podnikání

Kdo je to Jednatel?

Jaký je význam slova Jednatel? Co to znamená?

Jednatel je statutárním orgánem společnosti s ručením omezeným. Může jím být společník nebo jakákoliv jiná fyzická osoba jmenovaná valnou hromadou. Jednatel je zodpovědný za obchodní vedení společnosti, musí být zapsán v obchodním rejstříku a nemůže být členem dozorčí rady, neboť ta nad jeho činností koná dohled.Kdo je to, byl Jednatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jednatel? Lidé, podnikání

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Jednatel? s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Fejeton? Znáte pojem Dividenda? Vzpomněli byste si na význam slova Lyrika? Pamatujete si definici pojmu UNICEF?

Klíčová slova: definice, popis, přesný význam, co znamená, vysvětlení, slovo, co je to Jednatel?, původ slova, podnikání, význam, popis, kdo je Jednatel?, termín, informace, přesný výraz

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Jednatel

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jednatel? Kdo to byl Jednatel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jednatel? Definice pojmu Jednatel je v kategorii podnikání. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít pojem, termín, výraz, heslo například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Jednatel hledat i v jiných kategoriích (než podnikání).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.