Kdo je to?
Kdo je to, byl Mašgiach? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mašgiach? Lidé, náboženství

Kdo je to Mašgiach?

Jaký je význam slova Mašgiach? Co to znamená?

Mašgiach je pojem z hebrejštiny, označující osobu, která kontroluje a dohlíží na přípravu jídla v košer kvalitě v podnicích veřejného stravování a výrobnách potravin. Může se jednat o jídelny, hotely, restaurace a podobně. Podmínkou výkonu této funkce je být praktikujícím židem.
Mašgiach kontroluje maso, vejce, ovoce a zeleninu a víno. Potraviny musí odpovídat stanoveným zásadám stejně jako jejich příprava.Kdo je to, byl Mašgiach? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mašgiach? Lidé, náboženství

Líbí se vám definice kdo je to Mašgiach? Pak se podělte s kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Artritida? Znáte pojem Sledge hokej? Vzpomněli byste si na význam slova Chemtrails? Pamatujete si definici pojmu Burleska?

Klíčová slova: kdo je Mašgiach?, pojem, přesný význam, význam pojmu, synonymum, Mašgiach, význam, popis, etymologie, definice, význam slova, co je to Mašgiach?, slovo, původ slova, heslo

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Mašgiach? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Mašgiach? Kdo to byl Mašgiach? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mašgiach? Definice pojmu Mašgiach je v sekci náboženství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz kupříkladu v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Mašgiach i v jiné sekci než v náboženství.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.