Kdo je to?
Kdo je to, byl Mašgiach? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mašgiach? Lidé, náboženství

Kdo je to Mašgiach?

Jaký je význam slova Mašgiach? Co to znamená?

Mašgiach je pojem z hebrejštiny, označující osobu, která kontroluje a dohlíží na přípravu jídla v košer kvalitě v podnicích veřejného stravování a výrobnách potravin. Může se jednat o jídelny, hotely, restaurace a podobně. Podmínkou výkonu této funkce je být praktikujícím židem.
Mašgiach kontroluje maso, vejce, ovoce a zeleninu a víno. Potraviny musí odpovídat stanoveným zásadám stejně jako jejich příprava.Kdo je to, byl Mašgiach? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mašgiach? Lidé, náboženství

Sdílejte tuto stránku se slovem Mašgiach se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Informace? Vzpomněli byste si na význam slova Plovoucí podlaha? Víte, co je to Květná neděle? Znáte pojem Báseň?

Klíčová slova: kdo to je, původ slova, formulace, informace, definice, co je to Mašgiach?, náboženství, Mašgiach, heslo, popis, synonymum, etymologie, význam pojmu, význam, co znamená

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Mašgiach, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Mašgiach? Kdo to byl Mašgiach? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mašgiach? Definice pojmu Mašgiach je v kategorii náboženství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Mašgiach i v jiné kategorii než v náboženství.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.