Kdo je to?
Kdo je to, byl Padlý anděl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Padlý anděl? Lidé, náboženství

Kdo je to Padlý anděl?

Co znamená a jaký je význam slova Padlý anděl?

Padlý anděl je anděl, který se dopustil hříchu nebo závažné chyby, a za to byl svržen z nebe na zem. Anděl měl být nebeským tvorem, laskavým a s dobrými vlastnostmi. Měl však možnost volby a rozhodnout se mezi dobrem a zlem. Část andělů, které vedl Lucifer, se vzbouřila proti Bohu, a darů a moci, kterými je Bůh obdařil, zneužívala. Odvrátili se od svého poslání, byli domýšliví a chtěli se rovnat Bohu. Bůh je za to potrestal omezenou mocí a vyhnáním.
Tito padlí andělé si založili peklo. Jejich vůdcem se stal Lucifer – Satan. Padlý anděl slouží Luciferovi a snaží se člověka svádět k hříchu. Boj mezi dobrem a zlem tak stále probíhá a má trvat až do soudného dne. V tomto boji proti zlu pomáhají lidem andělé strážní.Kdo je to, byl Padlý anděl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Padlý anděl? Lidé, náboženství

Tento text (Padlý anděl) můžete sdílet s blízkými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Prednison? Znáte pojem Absolutno? Vzpomněli byste si na význam slova Idiom? Pamatujete si definici pojmu Workoholik?

Klíčová slova: přesný výraz, co znamená, význam, kdo je Padlý anděl?, wiki, přesný význam, náboženství, popis, pojem, definice, termín, vysvětlení, původ slova, Padlý anděl, význam slova

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Padlý anděl

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Padlý anděl? Kdo to byl Padlý anděl? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Padlý anděl? Definice pojmu Padlý anděl je v kategorii náboženství. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem řekněme třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Padlý anděl i v jiných kategoriích (než náboženství).

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.