Kdo je to?
Kdo je to, byl Hovado? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hovado? Lidé, hanlivé

Kdo je to Hovado?

Co znamená a jaký je význam slova Hovado?

Slovo hovado má čtyři významy. Hovado je oblíbená nadávka, synonymum ke slovu blbec. Slovo hovado dříve označovalo kus hovězího dobytka, resp. zdomácnělé zemědělské zvíře (ovce, krávy). V hovorové řeči se používá slovo hovado pro označení velké věci nebo zvířete (např. "podívej se, to není pes, to je hovado"). V neposlední řadě je hovado lidový název ováda bzikavky dešťové.Kdo je to, byl Hovado? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hovado? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Hovado s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to OSVČ? Znáte pojem Obstřik? Vzpomněli byste si na význam slova Gustin? Pamatujete si definici pojmu Katarze?

Klíčová slova: Hovado, význam slova, původ slova, wiki, popis, informace, přesný význam, termín, přesný výraz, etymologie, kdo to je, vysvětlení, popis, význam, co je to Hovado?

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hovado

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Hovado? Kdo to byl Hovado? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hovado? Definice pojmu Hovado patří do sekce hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se též vyhledat pojem, text, definici, například v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než hanlivé.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.