Kdo je to?
Kdo je to, byl Hovado? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hovado? Lidé, hanlivé

Kdo je to Hovado?

Co znamená a jaký je význam slova Hovado?

Slovo hovado má čtyři významy. Hovado je oblíbená nadávka, synonymum ke slovu blbec. Slovo hovado dříve označovalo kus hovězího dobytka, resp. zdomácnělé zemědělské zvíře (ovce, krávy). V hovorové řeči se používá slovo hovado pro označení velké věci nebo zvířete (např. "podívej se, to není pes, to je hovado"). V neposlední řadě je hovado lidový název ováda bzikavky dešťové.Kdo je to, byl Hovado? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hovado? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Hovado s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to OSVČ? Znáte pojem Obstřik? Vzpomněli byste si na význam slova Gustin? Pamatujete si definici pojmu Katarze?

Klíčová slova: význam, definice, popis, význam slova, heslo, formulace, přesný význam, co znamená, slovo, hanlivé, co je to Hovado?, původ slova, etymologie, informace, kdo to je

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Hovado? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Hovado? Kdo to byl Hovado? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hovado? Definice pojmu Hovado je v sekci hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než hanlivé).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.