Kdo je to?
Kdo je to, byl Hovado? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hovado? Lidé, hanlivé

Kdo je to Hovado?

Co znamená a jaký je význam slova Hovado?

Slovo hovado má čtyři významy. Hovado je oblíbená nadávka, synonymum ke slovu blbec. Slovo hovado dříve označovalo kus hovězího dobytka, resp. zdomácnělé zemědělské zvíře (ovce, krávy). V hovorové řeči se používá slovo hovado pro označení velké věci nebo zvířete (např. "podívej se, to není pes, to je hovado"). V neposlední řadě je hovado lidový název ováda bzikavky dešťové.Kdo je to, byl Hovado? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hovado? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Hovado sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Ascorutin? Pamatujete si definici pojmu Ikebana? Znáte pojem Oáza? Vzpomněli byste si na význam slova EEG?

Klíčová slova: formulace, etymologie, význam slova, popis, co znamená, slovo, kdo je Hovado?, popis, pojem, význam pojmu, přesný výraz, heslo, hanlivé, termín, význam

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Hovado? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Hovado? Kdo to byl Hovado? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hovado? Definice pojmu Hovado se nachází v kategorii hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, definici kupříkladu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Hovado i jinde než v sekci než v hanlivé.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.