Kdo je to?
Kdo je to, byl Kelt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kelt? Lidé, národnost

Kdo je to Kelt?

Jaký je význam slova Kelt? Co to znamená?

Kelt je člen některého ze starověkých kmenů usídlených v Evropě, přímo v sousedství římské říše. Přesné vymezení těchto kmenů je předmětem zkoumání, má se za to, že jejich kořeny jsou starší než 2 tisíce let před naším letopočtem. Tyto kmeny pravděpodobně vznikly sloučením více kultur. Postupně se staly společenstvím, které mělo stejný jazyk, kulturu i náboženství, přesto se nestaly jednotným státem. Později podlehli tlaku Říma a splynuli s ostatním obyvatelstvem.
Kelty lze nalézt například v Irsku nebo Skotsku.Kdo je to, byl Kelt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kelt? Lidé, národnost

Sdílejte tuto stránku se slovem Kelt s přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Akvadukt? Vzpomněli byste si na význam slova Cese? Vzpomněli byste si na význam slova Pavlač? Znáte pojem Tatarák?

Klíčová slova: popis, přesný výraz, Kelt, význam slova, informace, přesný význam, definice, vysvětlení, etymologie, co znamená, pojem, heslo, formulace, původ slova, kdo je Kelt?

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kelt

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Kelt? Kdo to byl Kelt? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kelt? Definice pojmu Kelt je v kategorii národnost. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz řekněme třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Kelt v jiné sekci než národnost.