Kdo je to?
Kdo je to, byl Kelt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kelt? Lidé, národnost

Kdo je to Kelt?

Jaký je význam slova Kelt? Co to znamená?

Kelt je člen některého ze starověkých kmenů usídlených v Evropě, přímo v sousedství římské říše. Přesné vymezení těchto kmenů je předmětem zkoumání, má se za to, že jejich kořeny jsou starší než 2 tisíce let před naším letopočtem. Tyto kmeny pravděpodobně vznikly sloučením více kultur. Postupně se staly společenstvím, které mělo stejný jazyk, kulturu i náboženství, přesto se nestaly jednotným státem. Později podlehli tlaku Říma a splynuli s ostatním obyvatelstvem.
Kelty lze nalézt například v Irsku nebo Skotsku.Kdo je to, byl Kelt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kelt? Lidé, národnost

Tento text (Kelt) můžete sdílet s kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Operační paměť? Znáte pojem Ostropestřec mariánský? Vzpomněli byste si na význam slova Moluska? Pamatujete si definici pojmu Dýha?

Klíčová slova: wiki, přesný význam, popis, synonymum, heslo, informace, formulace, význam slova, termín, původ slova, etymologie, popis, přesný výraz, slovo, Kelt

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Kelt? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kelt? Kdo to byl Kelt? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kelt? Definice pojmu Kelt je v sekci národnost. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v národnost.