Kdo je to?
Kdo je to Alexandr Mitrofanov? Životopis Alexandr Mitrofanov, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Alexandr Mitrofanov?

Kdo je to Alexandr Mitrofanov? Stručný životopis

Alexandr Mitrofanov je politický komentátor zaměřený především levicově (píše pro deník Právo). V rodném Rostově vystudoval žurnalistiku a v roce 1979 se přestěhoval do Plzně a od té doby žije v Čechách. Už tehdy přispíval do různých dobových (komunistických) periodik, v roce 1992 začal psát pro Právo.Kdo je to Alexandr Mitrofanov? Životopis Alexandr Mitrofanov, lidé, osobnosti z novináři

Popis osobnosti Alexandr Mitrofanov můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Alexandr Mitrofanov

Národnost: ruská
Datum narození: 27.6.1957
Místo narození: Rostov na Donu

Vzpomněli byste si na význam slova Libido? Pamatujete si definici pojmu Zubní můstek? Znáte pojem Zima? Vzpomněli byste si na význam slova Žinylka?

Klíčová slova: slovo, heslo, Alexandr Mitrofanov, kdo to je, formulace, význam slova, pojem, etymologie, definice, vysvětlení, přesný výraz, co znamená, informace, kdo je Alexandr Mitrofanov?, význam pojmu

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Životopis, kdo je Alexandr Mitrofanov? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Alexandr Mitrofanov? Kdo to byl Alexandr Mitrofanov? Kdy se narodil Alexandr Mitrofanov? Kde se narodil Alexandr Mitrofanov? Alexandr Mitrofanov se nachází v kategorii novináři. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Alexandr Mitrofanov dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alexandr Mitrofanov i v jiné kategorii než je novináři.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.