Kdo je to?
Kdo je to Alexandr Mitrofanov? Životopis Alexandr Mitrofanov, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Alexandr Mitrofanov?

Kdo je to Alexandr Mitrofanov? Stručný životopis

Alexandr Mitrofanov je politický komentátor zaměřený především levicově (píše pro deník Právo). V rodném Rostově vystudoval žurnalistiku a v roce 1979 se přestěhoval do Plzně a od té doby žije v Čechách. Už tehdy přispíval do různých dobových (komunistických) periodik, v roce 1992 začal psát pro Právo.Kdo je to Alexandr Mitrofanov? Životopis Alexandr Mitrofanov, lidé, osobnosti z novináři

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Alexandr Mitrofanov sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Alexandr Mitrofanov

Národnost: ruská
Datum narození: 27.6.1957
Místo narození: Rostov na Donu

Víte, co je to Hlezno? Znáte pojem Rozvaha? Vzpomněli byste si na význam slova Bytový dům? Pamatujete si definici pojmu Úsečka?

Klíčová slova: slovo, vysvětlení, wiki, definice, kdo to je, synonymum, informace, pojem, význam, Alexandr Mitrofanov, význam pojmu, popis, přesný výraz, etymologie, formulace

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Alexandr Mitrofanov?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Alexandr Mitrofanov? Kdo to byl Alexandr Mitrofanov? Kdy se narodil Alexandr Mitrofanov? Kde se narodil Alexandr Mitrofanov? Alexandr Mitrofanov patří do sekce novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Alexandr Mitrofanov například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alexandr Mitrofanov i v jiné kategorii než je novináři.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.