Kdo je to?
Kdo je to, byl Ranhojič? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ranhojič? Lidé, historie

Kdo je to Ranhojič?

Co znamená a jaký je význam slova Ranhojič?

Rnahojič je historické označení pro praktického lékaře a ošetřovatele. Oblíbenou léčebnou metodou (bez prokázaného výsledku) bylo tzv. pouštění žilou.Kdo je to, byl Ranhojič? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ranhojič? Lidé, historie

Líbí se vám definice kdo je to Ranhojič? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Láska? Víte, co je to Kabala? Znáte pojem Ethernet? Pamatujete si definici pojmu Aeronet?

Klíčová slova: význam slova, definice, formulace, heslo, popis, wiki, co je to Ranhojič?, co znamená, Ranhojič, historie, slovo, původ slova, pojem, význam pojmu, kdo je Ranhojič?

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Ranhojič, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ranhojič? Kdo to byl Ranhojič? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ranhojič? Definice pojmu Ranhojič je v kategorii historie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než historie.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.